אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

עלות ניתוח הגדלת חזה

 גם אני רוצה ניתוח הגדלת חזה אבל כמה זה עולה

ראשית המחיר משתנה מרופא לרופא, אך טווח המחירים נע בין 20.000 ש"ח ל 30.000 ש"ח תלוי את מי שואלים.

כאשר הגעתי לגיל ההתבגרות וראיתי שאני לא לגמרי מתפתחת כמו שאר החברות שלי, ידעתי כבר אז שמשהו לא בסדר. אני חייבת להודות שזה הגיע לי בהפתעה, כי לאימא לי יש חזה שופע במיוחד, אך לא היה לי מה לעשות, כי כנראה שהגנטיקה מחליטה הרבה עבורנו. 


כל מה שיכולתי לעשות, היה לחכות עוד כמה שנים כדי לראות האם הדברים משתנים, ומשראיתי שלא זה מה שקורה, ידעתי שאעבור ניתוח. בימינו יש הרבה מאוד ניתוחי הגדלת חזה שאפשר לעשות, והיה לי ברור שאני רוצה לעבור ניתוח כזה. לא היה איכפת לי מה אימא שלי תגיד בנידון, כי לאבא שלי בנושא כזה לא הייתה חשיבות בעיני.

כמה מילים לגבי הניתוח

אני אדם שלפני שהוא עושה כל דבר שהוא בחיים, חייב לדעת כל מה שאפשר לפני כן, וזה גם מה שעשיתי עם הנושא של הגדלת החזה. קראתי הרבה מאוד על ניתוחים של הגדלת חזה, ובסופו של דבר הגעתי למסקנה שאני כן יכולה לעבור ניתוח כזה.

הבריאות שלי הייתה תקינה ביותר, היה לי מספיק כסף לניתוח, והיה לי חזה מאוד קטן, כך שבהחלט יכולתי להיות מתאימה לעבור ניתוח שכזה. השלב הבא היה לבדוק איפה אני יכולה לעבור ניתוח של הגדלת חזה, והאמת היא שזה בכלל לא היה פשוט למצוא את המנתח המושלם. מחקרים רבים שעשיתי בנושא גילו לי שיש לא מעט מנתחים טובים, ולא ידעתי איך אוכל לבחור את הטוב ביותר.

ניתוח מוצלח מאוד

החלטתי לבחור מנתח שיש לו הרבה ניסיון בתחום של ניתוחים כמו הרמת חזה והגדלת חזה, כי היה נראה לי שאם יש משהו חשוב בסוג כזה של ניתוחים, הרי זה הניסיון של המנתח. רציתי להרגיש שאני נמצאת בידיים טובות בזמן הניתוח, וזה בדיוק מה שקרה. ההתאוששות מהניתוח לא הייתה קשה במיוחד, ואני חושבת שכבר מהיום שאחרי הניתוח התחלתי להרגיש איך אני משתנה. התחלתי להתהלך הרבה יותר בביטחון, ולא היה איכפת לי יותר איך כולם רואים אותי. התחלתי להרגיש כמו אישה ככל הנשים, וזה נפלא. 

סרטון על מתיחת פנים המנתח ד"ר יצחק מאייר מגדולי המנתחים בישראל
ד"ר יצחק מאייר מומחה בניתוחי הגדלת חזה