אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הקטנת חזה

מידע חיוני על הקטנת חזה 


בניגוד לניתוח הנפוץ ביותר הגדלת חזה הרי שניתן למצוא גם נשים רבות שיהיו מעוניינות בהקטנת חזה בשל העובדה שהן בורכו במימדי שד גדולים מהרגיל החורגים מהנורמות החברתיות המקובלות הקובעות את גודל השד הרצוי.

מעבר לכך שמדובר בבעיה אסתטית הרי שכל מי שסובלת מחזה גדול במיוחד סובלת גם מבעיות רפואיות כמו בעיות צוואר ותמיכה יציבה, בעיות היגיינה למיניהן ואי נוחות בביצוע פעולות שגרתיות כמו שינה, פעילות גופנית ועוד. יתרה מזאת, נשים בעלות חזה גדול יתר על המידה מתקשות למצוא בגדים מתאימים להן וחוות רגשות תסכול ומבוכה באשר לגודל החזה שאמור להסב להם תחושת נשיות וחושניות ובמקום כך חשות בדיוק להפך.

רק מנתח פלסטי מיומן ומדופלם עשוי לתת מענה נכון ויעיל עבור אותן נשים הסובלות מבעיית החזה הגדול וזקוקות להליך של הקטנת חזה וכן לבצע הליך שהוא בטוח ואשר תוצאתו הסופית תהיה לשביעות רצונה של המטופלת שלו.


מאפייני הליך הקטנת חזה


הליך זה כאשר מבוצע במקצועיות ובדייקנות גורם לשיפור משמעותי הן במראה והן בתחושה. יתר על כן, באמצעות הצלחת הניתוח ניתן להשפיע ולשפר בעיות תפקוד יומיומיות וכן בעיות רפואיות שצוינו לעיל.

מראה אסתטי הרבה יותר מתקבל בתום תהליך זה כאשר מומלץ לבצעו רק לאחר סיום התפתחות השד בתום תקופת ההתבגרות המינית
בדרך כלל ניתוחי הקטנת חזה מבוצעים בהרדמה מלאה ובהם מתבצעת הסרת רקמות שומן ורקמות בלוטה ומיקום הפטמות במיקום גבוה יותר. במהלך הניתוח יעוצבו מחדש השדיים וגודלם יקבע על פי אמות המידה ושיקול דעתו של הרופא המנתח בהתאם לרצונותיה של האישה המטופלת כמובן.

ניתוחי הקטנת חזה מתבצעים על ידי טובי הרופאים בארץ ובעולם אם כי בהיקף נמוך יותר לעומת ניתוחי הגדלת חזה שהם נפוצים הרבה יותר. יחד עם זאת גם ניתוחים אלה זוכים לתוצאה טובה, טבעית ואמינה במיוחד וזאת במידה ואתם בוחרות בקפידה את המנתח הפלסטי שיבצע זאת עבורכן במקצועיות תוך שימוש ברמת הניסיון העשיר העומד לרשותו ובמומחיותו בתחום.

ד"ר מאייר הנו רופא בכיר בתחום הכירורגיה הפלסטית ובעל ניסיון עשיר של עשרות שנים בניתוחי הגדלת חזה והקטנת חזה מוצלחים במיוחד. חוות הדעת החיוביות וההמלצות הרבות הקיימות עליו יעידו על כך שמדובר ברופא מקצועי משכמו ומעלה שיוביל אתכם בבטחה לעבר התוצאה המיוחלת ויעניק לכם את המענה האולטימטיבי עבור הבעיה האסתטית ממנה אתם סובלים.