אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הרמה והגדלת חזה

 הגדלת חזה מעניקה לי חיים חדשים

תמיד חיכיתי לשלב של גיל ההתבגרות, כי תמיד רציתי שיהיה לי חזה נשי, שופע ויפה. יחד עם זאת, ולמרות הרצונות והתקוות שלי, מעולם לא גדל לי חזה, ובמשך שנים הייתי צריכה להתמודד עם התחושה הלא נעימה הזו. כאשר סיימתי את הצבא הבנתי גיל ההתבגרות הרחק מאחורי, וכל התקוות שלי נגוזו, חוץ מאחת.

התקווה האחרונה שלי נשארה ניתוחי הגדלת חזה, שכן בימינו, את מה שלא נתן לי הטבע, יוכלו לסדר הרופאים. אני מודה שבמשך שנים רבות חשבתי על האפשרות של לעשות ניתוח של הגדלת חזה וקצת פחדתי מכך, אך מהרגע שהתחלתי לקרוא על הנושא הבנתי שאני כן יכולה לעשות את הניתוח הזה, והבנתי שאין בו הרבה סיכונים לבריאות שלי.

מחליטה לעשות ניתוח

הגדלת חזה, כמו גם הרמת חזה או הקטנת חזה, הם ניתוחים שבשגרה בישראל וגם בעולם כולו, כך שברור שאין בהם הרבה סיכון. אישה שהיא צעירה ובריאה יכולה, לרוב, לעבור ניתוחים כאלה ללא שום סיבוך או בעיה, ולכן החלטתי שגם אני רוצה לעבור ניתוח כזה.

לא יכולתי יותר לסבול את העובדה שאין לי חזה, והמחשבה על כך שאוכל לקנות חזיות רגילות ולא עם מילוי, הקסימה אותי ומשכה אותי במיוחד. החלטתי להתחיל לחפש לי מנתח מומחה, וקבעתי לעצמי פגישה אצל המנתח שנראה היה לי הכי רציני. לא רציתי לקחת סיכונים מיותרים בניתוח, ולכן בחרתי את המנתח הטוב ביותר לעניין.

שירות מעולה

המנתח עשה לי שירות מעולה, כי לא רק שהוא עשה לי הגדלת חזה, שעליה חלמתי במשך שנים, אלא שהוא גם הסביר לי הכול על הניתוח. נפגשנו כמה פעמים בקליניקה שלו לפני הניתוח, ובפעמים האלה קיבלתי הסברים נרחבים על הניתוח עצמו, על הצד הרגשי של כל העניין ועל ההתמודדות שאחרי.

היום, כשיש לי חזה מקסים כמו שתמיד רציתי, אני יכולה לומר שהחיים שלי השתנו מהקצה אל הקצה. אני מרגישה הרבה יותר שנית והרבה יותר נוח לי להתלבש כמו שאני רוצה. כיף לי ללכת לים וכיף לי ללבוש בגדים צמודים שמחמיאים לי.