אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הרמה והקטנת חזה

עובדות שחשוב לדעת על הקטנת חזה


ניתוחים שמטרתם הקטנת החזה פחות פופולאריים מניתוחי הגדלת חזה. ניתוחי הקטנת חזה מורכבים יותר, והשגת התוצאות האסתטיות קשה יותר. בעוד שבניתוחי הגדלת חזה חשוב להחדיר לשד את השתל הנכון, בניתוחי הקטנת חזה קיים האתגר הלא פשוט של הקטנת השדיים תוך עיצובם האסתטי, מיקום הפטמות, מיקום הצלקות (נרחבות יותר מאשר בניתוחי הגדלת חזה), ולא פחות חשוב, שמירה על הסימטריה ביניהם.

הרמה והקטנת חזהבמהלך ניתוח כזה, משיב המנתח את השד למקומו המקורי ומשפר את מראהו האסתטי. למרות האתגר והמורכבות, חשוב לציין שרוב המטופלות העוברות ניתוח הקטנת חזה, מרוצות מאד מן התוצאות.

מהלך ניתוח הקטנת חזה:


בדרך כלל הניתוח אורך כשלוש שעות ומבוצע תחת הרדמה כללית. במהלך הניתוח, מפחית המנתח את נפח השד ואף מעצב אותו. לעיתים נדרשת תוך כדי ניתוח גם פעולה של הרמת השד בשל צניחתו כתוצאה ממשקלו.

במהלך פעולת עיצוב השד, דואג המנתח למקם את הפטמה במקומה הנכון, להסיר רקמת שד מיותרת, להסיר עודפי עור ולהצמיד את העור הנותר לשד, ולמקם את רקמת השד הנותרת כך שיראה זקוף, בעל מבנה אסתטי ומראה טבעי. לאחר סיום הניתוח המטופלת נשארת להשגחה למשך מספר שעות עד יממה, כאשר שדיה חבושים והיא לבושה בחזייה רכה לשם תמיכה.

לעיתים יש צורך בהשארת נקזים לשם הפרשת נוזלים מיותרים למשך מספר ימים.

התאוששות מניתוח הקטנת חזה


תקופת ההתאוששות נמשכת כשבוע במהלכו חשוב לנוח הרבה כדי לאפשר לגוף לעבור את תקופת ההתאוששות בהצלחה. במהלך שבוע זה, חשוב לקבל טיפול אנטיביוטי לשם מניעת זיהומים. לאחר מכן ניתן לשוב אט אט לשגרה, אך כדאי להימנע מפעילות גופנית מאומצת ומשכיבה על הבטן במהלך שלושת שבועות ההחלמה הראשונים. כצפוי, לאחר הניתוח, ייתכנו כאבים ונפיחות באזור המנותח, אשר ייעלמו בהדרגה תוך כמה ימים.

יתכן גם העדר תחושה זמני בעור השד ובפטמות, כאשר חוסר התחושה צפוי להיעלם בהדרגה תוך כמה חודשים. ולבסוף, חשוב להגיע לביקורות במשך מספר חודשים לאחר הניתוח ואף להתאזר בסבלנות ואופטימיות, והתוצאות הנפלאות לא תאחרנה לבוא.