אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

גיניקומסטיה

גיניקומסטיה


גניקומסטיהגם לגברים עלולה להיות בעיה אסתטית באזור החזה שתגרום להם רגשות מבוכה ותסכול. גינקומסטיה הינה בעיה אסתטית הבאה לידי ביטוי בהתפתחות שד נשי אצל גברים הדורשת הקטנה על ידי תהליך כירורגי.

ניתן לומר כי 10% מהגברים סובלים מבעיית נפיחות באזור החזה אשר נובעת מפעילות הורמונאלית שאינה פסקה ותרמה את חלקה להתפתחות ממדי שד שאינם אופייניים כלל וכלל לגברים.

גברים רבים הסובלים מכך נוטים להתבייש ולהסתגר בפני אחרים במיוחד כאשר הם צריכים להוריד חולצה כמו בחוף הים למשל. מאחר והדבר אינו מקובל הוא נחשב לתופעה מטרידה למדי הדורשת פתרון בדמות התערבות כירורגית ניתוחית.

מאחר ובעיה זו מטרידה ומשפיעה באופן ניכרת על המראה החיצוני ל הגברים וגורמת להם לסבל רב הרי שניתוח עשוי לפתור את הבעיה ולהשיב להם את הביטחון העצמי שאבד בעקבות כך.

ניתוח גינקומסטיה הינו ניתוח ככל הניתוחים הפלסטיים ולכן עוד בטרם מגיעים לשלב הניתוחי יהיה עליכם להקפיד ולבחור את המנתח הטו ביותר בתחומו ולברר אודות התהליך אותו אתם צפויים לעבור היות וככל שתדעו יותר כך תרגישו בטחון וודאות לקראת התהליך הצפוי ומפלס החרדה ילך וירד.

מה חשוב לדעת לפני ניתוח גינקומסטיה?


לפני כל ניתוח קל וחומר לפני ניתוח פלסטי הנובע מבעיה אסתטית גרידא יש להיפגש עם הרופא המנתח לפגישת ייעוץ והכוונה. בפגישה זו תידונו בכל האפשרויות או החלופות במידה והן קיימות למצב ממנו אתה סובל ותקבל פרטים רבים באשר לניתוח כמו גם מענה לשאלותייך הרבות הקיימות, באופן טבעי, אצל כל אחד ואחת מאיתנו לפני ביצוע הליך רפואי מכל סוג שהוא.

בניתוח זה ישאבו תאי השומן העודפים הנמצאים באזור החזה הגברי בדומה לניתוח שאיבת שומן כמו גם רקמת שד נוקשה. האזור ייחבש בחגורה אלסטית וזאת תוסר לאחר מספר ימים.

תופעות לוואי קלות כמו נפיחות, שטפי דם ועוד ייתכנו אם כי במידה מזערית היות ואחרי הכול מדובר בהליך כירורגי בו מקובל להבחין בתופעות אלה.
חזרה לשגרה לאחר הניתוח תתאפשר תוך מספר ימים ורק לאחר הסרת התפרים מאזור זה ניתן לחזור לפעילות רגילה. התוצאה נראית לעין כבר תוך שלושה חודשים ואין ספק כי מדובר בשיפור משמעותי למדי המתבטא הן בתחושה והן במראה.

ד"ר מאייר יצחק מבצע עשרות ניתוחי גניקומסטיה מוצלחים בשנה ונחשב לאחד הרופאים הבכירים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית בישראל אשר שמו הולך לפניו.