אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הקטנת חזה לגבר


אם אתם שייכים לאותם עשרה אחוזים מהגברים הסובלים מנפיחות משמעותית באזור החזה, אין צורך להרים ידיים או להתייאש מאחר והרפואה האסתטית המודרנית מאפשרת לכם לקבל מענה בטוח ויעיל עבור בעייתכם, ולשפר באופן משמעותי את התדמית שלכם ואת המראה החיצוני שכה נפגע מכך.
הקטנת חזה לגבר הינו הליך ניתוחי נפוץ. בשפה המקצועית נקרא גם גינקומסטיה ומבוצע על ידי טובי המנתחים הפלסטיים בארץ ובעולם.
ניתוח זה מאפשר שיפור הבעיה במידה רבה עבור כל אותם גברים אשר אצלם המשיכה להתפתח רקמת שד כתוצאה מפעילות הורמונאלית באזור וגרמה לכך שתהיה נפיחות באזור זה שכלל אינה אמורה להיות אצל גברים.
אמנם מדובר על מצב שאינו שכיח במיוחד אך יחד עם זאת חשוב לדעת ניתן להקטין חזה לגבר בהליך פשוט, יעיל ובטוח לגברים מעל גיל 20 הסובלים מתופעה מטרידה זאת הגורמת להם ללא מעט רגשות תסכול, מבוכה ובושה.

מה חשוב לדעת בטרם עושים ניתוח הקטנת חזה לגבר?

אין ספק כי ניתוח כזה משפר לאין ערוך את המצב הנפשי של הגברים הסובלים מכך ונמענים מחשיפה או יצירת קשרים חברתיים או זוגיים בעקבות המבוכה הנובעת מבעייתם.
אך בטרם ניגשים לביצוע צעד זה או כל צעד הטומן בחובו ביצוע הליך רפואי כזה או אחר יש לבדוק היטב לגבי אמינות ומידת מקצועיותו של הרופא אשר יבצע הליך זה.
חשוב לדעת שמשך ניתוח הקטנת חזה לגברים הינו קצר לעומת הליכים אחרים ומסתכם לכל היותר בשעה. מהלכו דומה למהלך ניתוח שאיבת שומן בו מוסרים תאי שומן עודפים שהצטברו במקום הלא נכון כמו גם רקמת שד נוקשה. ההליך מבוצע תחת הרדמה מקומית ברוב הפעמים אם כי תיתכן אפשרות של הרדמה כללית לשיקולו של המנתח.

סיכויי ההצלחה של הקטנת חזה לגברים הינם גבוהים במיוחד ויעידו על כך גברים רבים אשר שינו את חייהם מהקצה אל הקצה בעקבות ניתוח מוצלח אותו עברו. חשוב לדעת כי הסיכונים במהלך זה של ניתוח להקטנת חזה אצל גברים הינם נדירים כאשר לבחירת המנתח הפלסטי חשיבות רבה בתוצאה הסופית ובבטיחות התהליך והצלחתו.