אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הזרקות בוטוקס

הזרקות בוטוקס לפנים

הזרקות בוטוקס לפנים הן אחת השיטות היעילות והנוחות ביותר כיום לטיפול בקמטים. באמצעות ההזרקות ניתן להעלים חלק ניכר מהקמטים על הפנים ואפילו את כולם לתקופות ממושכות של כמה חודשים. על ידי שימוש קבוע בפרוצדורה של הזרקות בוטוקס לפנים ניתן להשיג מראה עור חלק ונקי מקמטים באופן מתמשך גם בגיל מבוגר מאוד. השימוש בהזרקות הוא נפוץ מאוד וניתן במרפאות רבות ועל ידי רופאים פרטיים בבתי הלקוחות. כאן נציג כמה מהיתרונות והחסרונות של הזרקות בוטוקס לפנים ונסקור את הסיכונים הכרוכים בהן.

 

יתרונות בהזרקות בוטוקס

הזרקות בוטוקס לפנים הן אמצעי יעיל ביותר להעלמה של קמטים מעור הפנים. מדובר בהליך פשוט מאוד, זריקה ולא יותר, יחסית חסר סיכון ויחסית זול. ההזרקות מרפות את שרירי הפנים וגורמות להעלמה כמעט מיידית של קמטים מהאזורים של ההזרקה. את הזריקות מקבלים לאזור הגבות, המצח וצידי העיניים וכל העניין לא אורך יותר משנייה של דקירה קלה ולאחריה מגיע המראה החדש שיחזיק כמה חודשים לפני שנצטרך לקבל את הזריקה הבאה.

 

 

חסרונות

אולם להזרקות של בוטוקס יש גם מספר חסרונות. ראשית יש לזכור כי אף על פי כן שהוא לא מאוד יקר השירות של ההזרקות הוא גם לא בדיוק זול, ושימוש לאורך זמן בהזרקות יכול לעלות עשרות אלפי שקלים. חסרון נוסף הוא מספר סיכונים ותופעות לוואי של ההזרקות שנסקור להלן. לבסוף, הזריקות אמנם מצליחות היטב להעלים קמטים אך העלמה זו באה במחיר של אובדן חלקי של יכולת השימוש בשרירי הפנים, כלומר היכולת להביע הבעות. זו הסיבה למראה הלא טבעי של אנשים שהגזימו בשימוש בהזרקות.

 

 

סיכונים

כאמור לעיל, ישנם מספר סיכונים בשימוש בהזרקות של בוטוקס. ראשית ההזרקות יכולות לגרום לדימום מקומי באזור ההזרקה. תופעת לוואי מעצבנת יותר היא חולשה וריפיון של הפנים שמרגישה כאילו "הפנים כבדות", תחושה שחולפת אחרי כמה שבועות אך עד אז היא יכולה להיות מטרידה למדי. לבסוף יש להשמר מכל משמר משימוש יתר בהזרקות שגורם בסופו של דבר למבע לא טבעי ואפילו לא אנושי וחוסר יכולת להביע רגשות בעזרת הבעות הפנים.