אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

העלמת קמטים בעזרת בוטוקס

 העלמת קמטים בעזרת בוטוקס

ישנם טיפולים רבים כיום המציעים אפקט של העלמת קמטים ודרכים רבות בהן ניתן לפנות כאשר אנחנו מנסים להדוף מעלינו את סימני השנים ולהופיע צעירים ורעננים בעולם שבו כבר צעדנו דרך או שתיים. קרמים שונים ומיני תכשירים קוסמטיים מציעים לנו מראה עור צעיר יותר והעלמה של קמטים מעור הפנים או לפחות עיכוב של ההצטברות של הקמטים על הפנים שלנו. מצד שני יש לו את החלופה המסובכת והמסוכנת של ניתוח קוסמטי של מתיחת פנים שאמנם יעלים את הקמטים מהפנים שלנו אבל גם יתן להם אפקט של סדין מתוח.

 

החלופה להזרקות לפנים

אחד האופציות הרווחות ביותר כיום, ומסיבות טובות, לטיפולי העלמת קמטים אחרים היא טיפול בקמטים באמצעות בוטוקס. מדובר בזריקות של החומר אל תוך שרירי הפנים שגורמות להרפייה שלהם והפחתה מיידית של הקמטים שהכיווץ של השרירים יוצר. הזרקות של בוטוקס הן פרוצדורה פשוטה וקלה מאוד ועם יחסית מעט מאוד סיכונים ותופעות לוואי. התוצאות המיידיות והפשטות של הטיפול הם כנראה מה שהופך את הטיפול בקמטים באמצעות בוטוקס לאחת מהשיטות הרווחות ביותר כיום של העלמת קמטים.

 

איך זה עובד?

בוטוקס הוא שמו של סוג של רעלן שמפחית את עוצמות האותות העצביים מהמוח אל השרירים ומוביל למעשה לשיתוק חלקי וזמני של השרירים האלו. בכמויות גדולות מדובר בחומר מסוכן מאוד לאדם אך במינונים נמוכים התוצאה היא שרירי פנים רפויים יותר שיוצרים פחות קמטים. האפקט של הזריקה הוא של כמה חודשים ואת הזריקות צריך לקחת כשלוש פעמים בשנה אם רוצים לשמור על עור חלק לאורך זמן. יש להשמר מאוד משימוש יתר בטיפול שיכול להוביל לאובדן יכולת השימוש בשרירי הפנים.

 

האם זה מסוכן?

טיפולי בוטוקס נחשבים לטיפולים בטוחים יחסית. מדובר בזריקה פשוטה שניתנת על ידי רופא אל תוך עור הפנים. תופעות לוואי יכולות לכלול דימומים או תחושת חולשה באזור הפנים אך הן עוברות כעבור כמה שבועות. רק במקרים נדירים ביותר ידוע על סיבוכים מסכני חיים כתוצאה מזריקות כאלו והן נחשבות לפרוצדורה עם רמת סיכון מאוד נמוכה. בכל מקרה יש לוודא כי הזריקות מבוצעות על ידי גורם מוסמך.

העלמת קמטים