אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

ניתוחי הקטנת חזה לגבר

 ניתוחי הקטנת חזה לגבר

לעיתים, מסיבות שונות, גברים מסוימים סובלים מתופעה של חזה מוגדל. בדרך כלל הבעיה סימטרית, ולפעמים היא מופיעה רק בצד אחד. גברים אלה עוברים סבל רב הכרוך בפגיעה  קשה בדימוי העצמי הגברי שלהם, ומתבטא בחיי היום יום בסגנון הביגוד שהם בוחרים (לשם טשטוש הבעיה), הימנעות מחשיפה כמו בים בבריכה ובמקלחות משותפות, ואפילו בפני בת זוג חדשה. טכניקת ניתוחי הקטנת חזה מצילה גברים רבים אשר נשאו את סבלם בשקט מחמת הבושה, ומעניקה להם את ביטחונם העצמי מחדש.

הכנות לניתוח הקטנת חזה לגבר

לאחר שנמצא מנתח להקטנת חזה מומלץ, מגיע שלב ההתייעצות הראשונית, במהלכה יישאל המטופל ע"י המנתח שאלות מפורטות אודות ההיסטוריה הרפואית שלו, האם הוא מקבל טיפול תרופתי באופן קבוע, ושאלות ספציפיות יותר לגבי בעיית החזה המוגדל. לעיתים נדרש צילום החזה כדי לאמוד נכון את כמות הרקמה המיותרת בשד ומרקמה, לשם בחירת הטכניקה המתאימה ביותר לביצוע ניתוח הקטנת החזה. בהתאם להנחיית מנתח להקטנת חזה מומלץ למטופלים אשר מעשנים באופן קבוע, להפסיק לעשן כשבועיים לפני מועד הניתוח ועד להשלמת תקופת ההחלמה. 

מהלך הניתוח 

משך הניתוח כשעתיים בממוצע, והוא מתבצע תחת הרדמה כללית או הרדמה מקומית, תלוי בהיקף הניתוח. במהלך הניתוח מסיר המנתח את הפטמה ממקומה, מסיר רקמות ושומן עודפים מגוף השד, מסיר עור מיותר ואז מחבר את הפטמה  למקומה באמצעות תפרים פנימיים. לעיתים אין צורך בפרוצדורה כירורגית של הסרת הפטמות, והמנתח מסתפק בשאיבת השומן העודף והסרת העור המיותר. בתום הניתוח, חובשים את המקום, ולמטופל צפויים כאבים ונפיחות קלים למשך מספר ימים.

תקופת ההחלמה

במהלך תקופת ההחלמה הנמשכת מס' שבועות, על המטופל לנוח היטב ולהימנע מכל מאמץ פיזי חריג, כולל קיום יחסי מין. במהלך חצי השנה שלאחר הניתוח, על המטופל להימנע מחשיפה לשמש כדי למנוע את השפעתה על צבע העור והצלקות באזור המנותח, או לחלופין להגן על האזור באמצעות קרם הגנה בעל מקדם קרינה מתאים וכיסוי המקום ע"י בגדים. אם מצאת מנתח להקטנת חזה מומלץ, מובטח לך שתיהנה מהתוצאות לאורך זמן.