אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מנתחים מומלצים להגדלת חזה

אני שמחה שעשיתי הגדלת חזה

תמיד ידעתי והבנתי שאף אחד מאיתנו לא נולד מושלם, ושאנחנו צריכים להשלים עם זה, כי ככה הם החיים, אך יחד עם זאת, יש מצבים שאיתם לא באמת חייבים להשלים, כי יש מצבים שאותם אפשר לשנות. במקרה שלי, במשך הרבה שנים היה לי חזה מאוד קטן, וזה השפיע מאוד, ובאופן שלילי, על ההתנהלות שלי בחיים ועל קשרים שיצרתי עם אנשים. בשלב מסוים החלטתי שאין זה גורל להמשיך לחיות ככה, והחלטתי שאני רוצה לעבור ניתוח של הגדלת חזה. ניתוחי הגדלת חזה, כמו גם ניתוחים של הרמת חזה, הם ניתוחים מאוד נפוצים בימינו, ולכן החלטתי שגם אני יכולה לעבור ניתוח כזה, ולהיראות בדיוק איך שאני רוצה להיראות.

האם זה מסוכן לי?

לפני שפניתי אל מנתח פלסטי כדי שיעשה לי ניתוח של הגדלת חזה, רציתי לבדוק קצת לבדי האם מדובר על עניין מסובך. מכל מה שקראתי על הגדלת חזה באינטרנט, גיליתי שללא כל צל של ספק זה אחד מהניתוחים הפלסטיים היותר נפוצים שקיימים, ולכן החשש שלי מפני הניתוח ירד. ידעתי שהבריאות שלי בגדול היא תקינה, שיש לי מספיק כסף כדי לעבור ניתוח כזה, והאמת היא, שגם ידעתי שניתוח כזה יכול לשנות את החיים שלי. כבר שנים אני מדמיינת איך תהיה הרגשה לקום בבוקר ולראות שיש לי חזה שממלא את בגד הים שלי, וכבר שנים אני חולמת להפסיק לקנות חזיות שמרמות.

החיים החדשים אחרי הניתוח

ההחלמה שלי מהניתוח הייתה מאוד זריזה, ואני חייבת לציין שהניתוח בכלל לא כאב לי בשום שלב. לקח לי מעט זמן להתרגל לעובדה שסוף סוף גם לי יש חזה נשי ויפה, אבל האמת היא, שמהרגע שהתרגלתי לעניין אני מתקשה להבין איך חייתי לפני כן. אני ממליצה בחום לכל אישה שרוצה בכך, לעשות ניתוח להגדלת חזה, כי זה לא גורל לקנא בנשים אחרות. לכל אישה מגיע ליהנות מחזה גדול, שופע, יפה ושעונה על כל הציפיות והחלומות שלה. החיים שלי נראים אחרת מאז שעשיתי את הניתוח, וכל היחסים שלי עם אנשים השתנו לחלוטין. 

הגדלת חזה עושה לי טוב

יש לא מעט דברים בגוף שלי שאני לא מאוד אוהבת, אך יש דבר אחד שממש לא יכולתי לסבול במשך שנים ארוכות מאוד, וזה החזה שלי. הבעיה שלי הייתה שבניגוד לכל שאר הנשים, פשוט לא גדל לי חזה, והעובדה הזו השפיעה באופן לא טוב על החיים שלי. תמיד רציתי לעשות הגדלת חזה, כי מאז ומעולם הרגשתי שהעובדה שאין לי חזה משפיעה על איך שאני מתקשרת עם אנשים, בין אם הן נשים ובין אם הם גברים. בשלב מסוים הבנתי שזו לא אשמתי שאין לי חזה, ושזו לא בושה לחלום על ניתוחי הגדלת חזה, כי לכל אישה מגיעה להרגיש סקסית ויפה, וגם אני רוצה שיהיה לי חזה שופע.

הכול על הניתוח

קראתי הרבה על הניתוח, כי רציתי להיות בטוח שאם אעשה ניתוח של הגדלת חזה, כמו שנשים אחרים עושות ניתוח של הרמת חזה, לא יהיו בו סיכונים לבריאות שלי. בימינו זה מאוד נוח לקרוא על כל נושא שבעולם, כי יש הרבה מאוד אתרי אינטרנט אינפורמטיביים, וכך קורה גם לגבי הנושא של הגדלת חזה. בעזרת המידע שקראתי אונליין הבנתי שאני כן יכולה לעשות את הניתוח מבלי לחשוש, כי אם יש ניתוח פלסטי נפוץ, הרי שזה ניתוח של הגדלה או הקטנה של החזה. חסכתי כסף, ובסופו של דבר נתתי לעצמי את המתנה הכי יפה בחיים, כלומר את הניתוח להגדלת החזה שלי.

כיף ללכת עם בגד ים

אחד הדברים שמעולם לא עשיתי לפני הניתוח, היה לקנות לעצמי בגד ים. לא היה לי אומץ ללכת לים כשלא היה לי חזה, כי הרגשתי שכל העולם מסתכל עלי, ולא רק שכולם מסתכלים עלי, הם גם צוחקים על החזה הקטן שלי. היום, לעומת זאת, אני הולכת עם בגד ים ביקיני ואני מרגישה נפלא, כי אני יודעת שיש לי חזה גדול ושופע, כמו שחלמתי כל החיים. אני ממליצה בחום על ניתוחים של הגדלה לחזה, כי זה יכול לשנות לנשים את כל החוויה שלהם בעולם ואת כל הדרך שבה הן מתקשרות ומתנהלות. 

משהו לסיום, ניתוח הגדלת חזה לבת שלי

במשך הרבה שנים ראיתי איך הבת שלי לא מרוצה מהחזה שלה, וחוץ מזה ששמעתי אותה הרבה פעמים בוכה על נושא, ראיתי אותה מנסה גם להגדיל אותו בכל דרך אפשרית. בסתר ליבי ידעתי שהיא צודקת ושהיא זקוקה לעבור ניתוח של הגדלת חזה, כי ידעתי שניתוח כזה יכול לגרום לה להרגיש הרבה יותר טוב. יחד עם זאת, חשבתי שניתוח כזה יכול לעלות הרבה מאוד כסף, ועד שלא הייתי בטוחה שאני יכולה לממן לה את כל הניתוח הזה, לא הצעתי לה דבר. ביום שבו הגעתי למצב שהיה לי את כל הסכום לניתוח, הזמנתי את הבת שלי לאכול, ואמרתי לה שאני רוצה לתת לה מתנה לכבוד יום הולדתה ה26, והמתנה היא ניתוח הגדלת חזה.

ניתוח לא מסוכן

הבת שלי מאוד התרגשה מהמתנה שלי, כי היא לא תיארה לעצמה בכלל שאני יכולה להבין את הצורך של נשים מסוימות לעשות ניתוחי הגדלת חזה. אחרי ששתינו ניגבנו את הדמעות, התפנינו ללמוד מעט על הניתוח, כי לשתינו היה צורך עז לדעת בוודאות שלא מדובר על ניתוח שיש בו סיכונים או בעיות שצפויות. קראנו הרבה מאוד חומר על הנושא, ובסופו של דבר שתינו הגענו למסקנה שאשר עבור אישה צעירה כמו הבת שלי, לא צפויות שום סכנות וכי היא בהחלט יכולה לעבור ניתוח של הגדלת חזה.

המנתח המושלם, יש מספר מנתחים מדוברים וממולצים במיוחד, בהגדלת חזה ד"ר מאייר יצחק \ ד"ר ברונשטיין  | ד"ר אייל וינקלר  \ ד"ר רובינפור מנו ועוד שניתן לספור על יד אחת...

התחלתי לבדוק מי המנתח הכי טוב לניתוחים מסוג של הגדלות חזה או הרמת חזה, וגילינו שיש הרבה מאוד מנתחים טובים. לא היה לנו יותר מידי מושג איך נוכל לבחור את המנתח שישנה לבת שלי את החיים, ולכן ניסינו לבדוק מהן הדעות של הגולשים באינטרנט לגבי המנתחים השונים. אני חייבת לציין שזו הייתה הפעם הראשונה בחיי שממש קראתי את חוות הדעת של הגולשים האחרים, ואת הבחירה של המנתח עשינו על פי חוות דעת מסוימות. הבת שלי עברה את הניתוח בהצלחה גדולה, ואני מאושרת בכל ליבי על שיכולתי לתת לה את המתנה שהיא כל כך רוצה, כי כיף לראות אותה כל כך מאושרת ושמחה.