אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

חוות דעת על רופא להשתלת שיער

רופא מומלץ להשתלת שיער לגברים, ד"ר שלום שאלתיאל

אין ספק כי השער שלנו, הגברים, הנו סמל לגבריות וכוח ולכן כאשר אנו סובלים מנשירה שכה אופיינית למרבית הגברים הרי שאנו מתוסכלים, מובכים ומוטרדים מכך מאוד.

המספרים אומרים כי כל גבר רביעי סובל מנשירת שיער החל משנות העשרים לחייו וכל גבר שני סובל מכך בשנות הארבעים לחייו כך שגם אתה עלול לפול בסטטיסטיקה זאת.

רבים מהגברים המגלחים את כל שערות ראשם עושים זאת לא כי מדובר בעניין אופנתי אלא בגלל הצורך להסתיר את העובדה ששערות ראשם הולכות ונסוגות לאחור. נסיגת שיער בצדי הראש- באזור הקרוי אזור המפרצים הידוע לשמצה ואזור הפדחת הנם מסימניי התקרחות גברית טיפוסית הפוקדת גברים רבים.  אז מה אפשר לעשות בנידון?

ובכן, גם אני סבלתי מנשירת שיער והחלטתי לא להשלים עם רוע הגזירה. החלטתי לעשות מעשה ולטפל בכך היות בעידן של ימינו כל בעיה רפואית ועל אחת כמה וכמה בעיה אסתטית ניתנת לפיתרון מהיר ויעיל במרבית המקרים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

הבחירה המוצלחת שלי בד"ר שלום שאלתיאל

השתלת שיער נחשבת לפיתרון האידיאלי ולמענה הטוב והבטוח ביורת עבור כל מי שסובל מנשירת שיער והתקרחות משמעותית. מתוך מה שבדקתי באמצעות אתרי האינטרנט השונים הבנתי כי טיפולים תרופתיים אינם מספקים תוצאה שהיא שלביעות רצונם של המקריחים ומנפקים שינוי זעיר במצב הנשירה ולכן החלטתי לוותר על כך ולפנות ישר להשתלת שיער.

כמו בכל דבר שאני עושה בחיי, החלטתי ללכת על בטוח ולבחור בטובים ביותר לצורך ביצוע הליך זה ולכן בחרתי בד"ר שאלתיאל לאחר שמצאתי המלצות רבות וחוות דעת חיוביות ביותר עליו דרך האינטרנט וגם דרך כמה מחבריי שעברו תחת ידיו הנאמנות השתלת שיער מוצלחת.

הבנתי כי ד"ר שאלתיאל מבצע השתלת שיער בשיטה ייחודית הנקראת FUE המספקת תוצאות טבעיות ואמינות ובעיקר מראה שיער אחיד לכל אורך הראש.

כבר שהגעתי לפגישת ייעוץ והכוונה התרשמתי לטובה מאיש המקצוע שלפניי וממאות ניתוחי השתלת שיער מוצלחות אותם ביצע בשנים האחרונות וכמו שאומרים: "הניסיון עשוה את ההבדל"  - משפט זה נכון פי כמה וכמה כאשר מדובר ברופא האמור לתקן בעיה אסתטית משמעותית ממנה אתם סובלים.

לכן אני ממליץ לפנות רק לטובים ביותר בכל תחום ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתחום השתלות שיער שכן אין מקום לטעיות בתחום זה ובכלל בכל תחום רפואי אחר בו יש לכם בעיה.

השתלת השיער שלי

מהלך השתלת שיער אצל ד"ר שאלתיאל היה מהלך תקין, קל ופשוט שנערך בהרדמה מקומית בלבד. אורך הטיפול היה כארבע שעות לערך בהן יכולתי לצפות בטלוויזיה או לקרוא עיתון ובכך לא להרגיש את הטיפול כלל וכלל. הטיפול לא היה כרוך בכאבים או צלקות בניגוד להשתלות שיער שבוצעו בעבר והתוצאה היא מרשימה במיוחד כך שאני ממליץ לבחור בד"ר שאלתיאל לביצוע השתלת שיער מאחר והוא נחשב לאחד הרופאים הטובים ביותר בתחום זה!