אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מנתח פלסטי להשתלת שיער

רופא עם נסיון רב להשתלת שיער


מראה השיער שעל ראשי תמיד היווה עבורי בעיה שכן מגיל צעיר התחילה אצלי בעיית נשירה משמעותית שהובילה פעמים רבות לכך שרציתי להסתירה על ידי חבישת כובע לראשי.

עוד משנות העשרים המאוחרות סבלתי מנשירת שיער בעיקר באזור המפרצים ועם השנים נסיגת השיער בראשי החלה להיות בולטת יותר ויותר. לאחר שהבנתי כי כל גבר רביעי סובל מהתקרחות גברית טיפוסית ושאני לא לבד במערכה התנחמתי בעובדה בעיקר משום שאומרים צרת רבים חצי נחמה היא.

אבל העובדה שהתנחמתי בכך מעט לא שינתה את העובדה שעדיין אני סובל מנשירת שיער והתקרחות ולכן החלטתי לעשות מעשה ולבדוק כיצד אוכל לעזור לעצמי ולבעיה האסתטית ממנה אני סובל על מנת להחזיר לעצמי את הביטחון העצמי שאבד יחד עם השערות שהלכו ונשרו.

כיצד גיליתי את הנשירה?

קשה לי לשים את האצבע על היום המדויק בו הבנתי שאני סובל מנשירה בעיקר משום שהיה לי קשה לקבל זאת שבגיל צעיר אסבול מבעיה ששייכת יותר לגברים הרבה יותר מבוגרים. אבל התחלתי להבין זאת בשנים האחרונות על ידי הערות שקיבלתי מהסובבים אותי שכן הם יכולים להעיד על כך בקלות בהשוואה אליי. כאשר הבנתי שהם צודקים ובאמת אני סובל מנשירה הייתי חייב לפנות דרך הצינורות המקובלים למציאת פתרון לבעיה. התחלתי לחקור זאת דרך האינטרנט ולבסוף מצאתי שורה של רופאים מומלצים שעוסקים במתן מענה הולם, יעיל ובטוח לבעיה בדמות השתלת שיער.

מעל כל השמות בלט במיוחד שם של רופא אחד שהיה מומלץ בפי כל המנותחים שעברו אצלו השתלת שיער וד"ר שאלתיאל שלום שמו.

החלטתי שאין לי מה להפסיד ואם רבים מהגברים המקריחים מצאו פתרון אמין וטבעי לבעיה ממנה הם סבלו אין סיבה שגם אני לא אמצא, וכך הגעתי לפגישה עם ד"ר שאלתיאל שהתבררה לאחר מכן כצעד נבון במיוחד מבחינתי שכן תוצאות פגישה זו הסתיימו בהליך מוצלח ביותר של השתלת שיער שהוביל לתוצאה אמינה וטבעית שלא הסגירה את העבודה שעברתי טיפול כירורגי לשם כך.

השתלת שיער- הטיפול האידיאלי לנשירת שיער

הרפואה המודרנית בכלל והרפואה האסתטית בפרט מציעה פתרונות רבים לכל סוג של בעיה לכן אין צורך להשלים עם רוע הגזירה אלא לפנות לרופאים מומלצים בתחומם על מנת לקבל את המענה הטוב ביותר והמתאים ביותר עבור הבעיה ממנה אתם סובלים.

בגלל השתלת השיער המוצלחת שעברתי אצל ד"ר שאלתיאל הבנתי כי מדובר בטיפול אידיאלי הגורם לפתרון הבעיה באופן מוחלט וכל זאת בהליך קצר הכרוך רק בהרדמה מקומית, ללא צלקות, ללא כאבים או תופעות לוואי וזאת בהשוואה לניתוחים מסוג זה שבוצעו בעבר על ידי מנתחים רבים.

שיטת FUE להשתלת שיער הנה שיטה חדשה של  ד"ר שאלתיאל הנחשבת לפורצת דרך ומסעירה במיוחד בתחום זה. העברת זקיקי שיער שנלקחו ממקום מלא יותר מראשו של המטופל והשתלתם במקום דליל יותר מספקת תוצאות אמינות וטבעיות מעל ובמעבר למצופה וזאת בתנאי שבחרתם מנתח פלסטי מומלץ, בכיר וידוע בתחום זה!