אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מידע נוסף הגדלת חזה

מידע נוסף הגדלת חזה שחשוב וכדאי לדעת

 נשיותה של האישה מורכבת באופן ניכר ממראה החזה שלה. אין זה סוד שחזה יפה, לפי הנורמות החברתיות המקובלות, מקנה לאישה ביטחון עצמי ושביעות רצון מן המראה שלה.

זאת הסיבה לכך שניתוח הגדלת חזה הפך, עם השנים, לניתוח פופולארי ומבוקש הן בישראל והן בעולם בקרב נשים רבות.

למרות מחקרים רפואיים רבים בגנותו של הניתוח המתפרסמים מידי פעם, נחשב ניתוח להגדלת חזה כבטוח במיוחד. ניתוחי הגדלת חזה מתבצעים חדשות לבקרים על ידי טובי הרופאים המנתחים, ללא סיכונים וללא סיבוכים ותופעות לוואי, ברוב רובם של המקרים.

ד"ר רובינפור מנו, הנחשב לאחד מחלוצי הכירורגיה הפלסטית, ורופא מנתח בעל ניסיון עשיר של 30 שנה, מעיד על הצלחות רבות בתחום ועל שינוי משמעותי במראה החזה של נשים רבות אשר מרוצות מהשיפור המשפיע לא רק על המראה החיצוני אלא גם על איכות חייהן.

ד"ר רובינפור מנו ביצע מאות ניתוחי הגדלת חזה במקצועיות ובהצלחה רבה "כאשר טכניקות ההשתלה הולכות ומתקדמות ואיכות השתלים הולכת וגוברת, הסיכוי לקבל תוצאה טובה בניתוח הגדלת חזה, גדולה במיוחד!"

לניתוח הגדלת חזה פונות נשים צעירות אשר לא מרוצות מצורת השד או מכך שהשדיים לא התפתחו כראוי בתום תקופת ההתבגרות, וכן נשים המעוניינות לשפר את המראה הכללי שלהם בעקבות שינויים הורמונאליים אשר השפיעו על צורתו ועל גודלו של החזה שלהם. השתלים עימם עושים שימוש להגדלת נפח החזה הם שתלים אנטומיים ועגולים, המורכבים ממעטפת סיליקון בעלת גמישות, הם מכילים ג'ל דביק אשר קיימת בו צמיגות ומכך נמנעת הסכנה של נזילה או דליפה מן השד. שתלים אלו מאפשרים את עיצובו של החזה כראוי בשעת הניתוח ולשביעות רצונה המלאה של המנותחת.

 לפני ניתוח הגדלת חזה

 גם ד"ר רובינפור, ככל הרופאים המנתחים המומחים, מקיים פגישת היכרות וייעוץ עם המטופלת.

בפגישה זו נקבעים סוג השתל המתאים, טכניקת הניתוח, גודל השתלים ועוד- בהתאם לנתונים של המטופלת ובהתאם לרצונותיה.

"טכניקות הניתוח תיבחר בהתאם למטופלת ולנתוניה" כך אומר ד"ר רובינפור כדי שהניתוח יבוצע בצורה הטובה והמתאימה ביותר.

בנוסף, קיים הליך הנקרא הרמת חזה המתאים בדיוק לחזה מרוקן ונפול. ייתכן שהליך זה ישולב יחד עם הגדלת החזה או בלעדיו, תלוי במצב החזה ובחוות דעתו של הרופא המומחה, כדי להקנות מראה חזה טבעי וזקוף.