אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

פרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחים

פרופסור אייל וינקלר 

מי מאיתנו לא מעוניין לשמור על עור צעיר ולהילחם במפגעי הזמן והגיל. פרופסור אייל וינקלר הינו אחד מבכירי המנתחים הפלסטיים בארץ ונחשב כמומחה בעל שם בינלאומי בניתוחים ובטיפולים אסתטיים. במרפאתו הפרטית הממוקמת בבנין משרדים מאחורי קניון רמת אביב ניתן ליהנות ממגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים וקוסמטיים להצערת העור, מתיחת העור (פנים ובטן) וטיפולים שנועדו להעניק לנו מראה צעיר, טבעי ובריא. פרופסור אייל וינקלר רכש השכלה רחבה בתחום, בארץ ובחו"ל, ושימש כרופא בכיר במגוון תפקידי מפתח, ביניהם יו"ר איגוד הפלסטיקאים בישראל. כמו כן, בשנת 2012 פרסם ספר שזכה להצלחה גבוהה בשם כל האמת בפנים.

מרפאה פרטית עם אווירה משפחתית

פרופ' אייל וינקלר מתמחה במגוון רחב של ניתוחים קוסמטיים וטיפולים אסתטיים. במרפאתו מקבל על לקוח יחס אישי המלווה בייעוץ מקצועי והמרום פועל באווירה משפחתית בה כל לקוח זוכה ליחס אישי וחם. המרפאה מציעה מגוון רחב של ניתוחים כגון ניתוח הצמדת אוזניים, הרמת עפעפיים, הרמת מצח וגבות, מתיחת פנים,

ניתוחי אף, גינקומסטיה, הקטנת והרמת שדיים, הגדלת שדיים וניתוח עיוותי שדיים. כמו כן, במרפאה ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים קוסמטיים ואסתטיים, בין היתר בוטוקס, מילוי קמטים, טיפולי לייזר מעולים ועוד. כדאי לדעת כי פרופסור אייל וינקלר, בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון התמחה גם בתת התמחות במיקרו כירורגיה בניו יורק וצבר ידע וניסיון עשיר בניתוחים פלסטיים ברחבי ארה"ב וקנדה. אגב, עם חזרתו ארצה הביא עמו מספר שיטות טיפול חדשניות ואיכותיות בהן הוא מתמחה ונחשב למוביל בארץ, בשנים האחרונות ביצע ניתוחי הקטנת חזה בשיטה ייחודית מקנדה וכיום הוא הרופא המוביל בארץ בניתוח זה.

פרופסור אייל וינקלר מומחה בינלאומי לכירורגיה פלסטית

פרופסור אייל וינקלר ניהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא בתל השומר ולאורך השנים התמחה בניתוחים פלסטיים, בין היתר ניתוחי שיחזור בעקבות כוויות, תאונות, טראומה וניתוחי שיחזור אחרי כריתת שד כתוצאה ממחלת הסרטן. פרופסור אייל וינקלר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית והניתוחים הפלסטיים, כמו גם ניתוחי שיחזור מיקרו כירורגיים.