אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

ד"ר מאייר יצחק

 חוות דעת על מנתח פלסטי ד"ר מאייר יצחק

שאלת השאלות בבואנו לבחור מנתח פלסטי היא האם אנו עושים צעד נכון ובוחרים כראוי את המנתח הפלסטי שיוביל אותנו לעבר התוצאה הרצויה לשביעות רצוננו המלאה.

כל מי שסובל מבעיה אסתטית כמוני יודע שהתשובה על כך תלויה רבות במידת המיומנות של המנתח הפלסטי אותו נבחר, בסופו של דבר.

הבעיה האסתטית מלווה אותנו לעיתים שנים רבות עד שאנו מחליטים לעשות מעשה ולהיפטר ממנה אחת ולתמיד. יחד עם זאת, הליך בחירת המנתח הפלסטי חייב להיעשות בקפידה תוך בירור מעמיק לגבי מידת ניסיונו בתחום ולגבי התעודות שאכן מעידות על התמחותו שכן כל רופא יכול לטעון שהוא פלסטיקאי ולבצע ניתוחים פלסטיים למרות העובדה כי אינו מנתח פלסטי כלל וכלל.

כאשר חיפשתי מנתח אף מומלץ לביצוע ניתוח האף לו ייחלתי מזה זמן רב, ניסיתי לברר בכמה אפיקים לגבי רופאים מומלצים מהתחום, שכן לכל רופא ששמו הולך לפניו יש מאגר פציינטים שיכולים להעיד בפה מלא ולהיחשף בפני אחרים על מנת לחוות דעה חיובית ולהמליץ על הרופא שגרם לשינוי כה מהותי בחייהם.

כך, למעשה, הגעתי לד"ר מאייר ולניתוח האף המוצלח שעברתי אצלו. כאשר חיפשתי על רופא מומחה בתחום ניתוחי האף שמו עלה הרבה יותר מפעם אחת. רבים סיפרו לי על פועלו ועל הצלחותיו חסרות התקדים בתחום שהרגשתי בטוחה לבחור בו, בסופו של דבר, לביצוע ניתוח האף שלי.

בחירת מנתח פלסטי – הבחירה החשובה ביותר אותה תעשו

אין ספק כי הצלחת התהליך של כל ניתוח על אחת כמה וכמה ניתוח פלסטי תלויה ברופא שיבצע אותו. במקרה זה, אני יותר מממליצה על ד"ר מאייר יצחק כאחד המנתחים המובילים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית לרבות ניתוחי אף.

לשמחתי הרבה, בטרם החלטתי לבחור בו נפגשתי עם מטופל שהסכים להיחשף בפניי ולהוכיח לי עד כמה תוצאת הניתוח שלו הייתה מוצלחת ובעיקר בטוחה וטבעית. שמעתי על התהליך ממקור ראשון כך שהחששות שלי הלכו והתמעטו לקראת הפגישה עם הרופא עצמו.

גם בפגישת הייעוץ עם ד"ר מאייר זכיתי למענה נרחב של כל השאלות שהועלו והרגשתי שלפניי אדם אמין, אחראי ובעיקר מקצוען בתחום שאוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות. כמה כייף שלא טעיתי וגם אני זכיתי לתוצאה מוצלחת במיוחד שהשפיעה רבות לא רק על מראה האף שלי שהשתפר באופן מהותי אלא גם על התחושה הפנימית והביטחון העצמי שהלכו ונסקו בעקבות המהלך המוצלח אותו ביצעתי אצל ד"ר מאייר.