אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מתיחת פנים לעור צעיר

מתיחת פנים עושים רק אצל מומחים

מי מאיתנו לא מעוניין לנצח את הגיל וליהנות ממראה צעיר לנצח? כידוע לכם אחד מסימני הגיל הם קמטי ההבעה והעור המדולדל אשר גורמים למראה עייף ולא בריא. גם הגרביטציה משפיעה על שינוי במבנה הפנים ותופעות נוספות כמו עישון, אורח חיים לחוץ, אקלים קיצוני, שמש ופרמטרים נוספים משפיעים על מראה עור הפנים אך אנו חיים בעידן מודרני בו הרפואה הולכת ומתפתחת ותחום הרפואה האסתטית ממציא חידושים רבים בתחום של מתיחת פנים לקבלת מראה עור צעיר, בריא, חלק ומתוח. אגב, כדאי לדעת כי שיטות הטיפול הקיימות כיום אינו מזכירות את השיטות הישנות שגרמו למראה עור פנים הדוק ולהבעה שוממת על הפנים. כיום יש טיפולים מהירים, ניתן לבחור בין ניתוח מלא או חלקי לבין שיטות אחרות ללא ניתוח, חלקן מביאות לתוצאות מהירות.

מתיחת עור הפנים באמצעות ניתוח

על מנת ליהנות מעור פנים מתוח למשך שנים ארוכות יש לעבור ניתוח מתיחת פנים על ידי רופא המתמחה בתחום.
הניתוח נמשך לרוב כשעתיים ונדרשים מספר ימי החלמה אך כמו בכל ניתוח קיימים סיכונים ולכן יש המעדיפים שלא לעבור ניתוח ומחפשים פתרונות אחרים. הניתוח על ידי רופא מקצועי ומנוסה מבטיח לרוב תוצאות מרשימות וניתן במהלך הניתוח להוסיף טיפולים נוספים ולעצב ולפסל מחדש את הפנים למראה המבוקש על ידי המטופל.

יחד עם זאת, יש לקבל ייעוץ מקצועי מרופא בכיר וחשוב לתאם ציפיות לפני הניתוח. יש רופאים המציעים הדמיית מחשב כך שהמטופל יכול להתרשם מתוצאות הניתוח הצפויות. לפני הניתוח חייבים לעבור בדיקת דם שגרתית, להפסיק ליטול כדורים ותרופות לדלדול דם וחשוב להימנע מעישון ויש להישמע להוראות הרופא. כחודש אחרי הניתוח אין לעסוק בפעילות גופנית מאומצת.

מתיחת עור הפנים ללא ניתוח

יש מספר שיטות למתיחת עור הפנים ללא צורך בניתוח עם הרדמה ובין השיטות הפופולאריות- מתיחת פנים באמצעות חוטי פלא, שיטה מהירה המבטיחה תוצאות איכותיות תוך זמן קצר לשנה וחצי עד שנתיים, טיפולי לייזר וטיפולי בוטוקס ומילוי קמטים בחומרי מילוי טבעיים או טיפולי הרמת פנים באמצעות נוזלים.