אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מתיחת פנים – מה זה בכלל?

בשנים האחרונות אנו מתוודעים יותר ויותר לקידוש המראה החיצוני על פני הפנימיות. פעם, כשהיינו רוצים להכיר מישהו היינו קודם כל מבררים מהן התכונות שלו, האם הוא בן אדם נדיב ואדיב, האם הוא טוב לב ועוד, והיום גם בלי שנשים לב לכך הדבר הראשון שחשוב לנו ולכמעט כל אחד אחר הוא המראה החיצוני. מה לעשות, אנו חיים בעידן בו כל הזמן "דוחפים" לנו חומריות, וניתן לראות זאת במדיות השונות כשתוכניות הריאליטי והיופי מקדשות את המראה החיצוני על פני כל דבר אחר. בעקבות זאת ישנם טיפולי יופי חדשניים בשנים האחרונות.

הפנים

לפני שנדבר על מתיחת פנים, חשוב שנבין מהי החשיבות של הפנים אצלנו. כשאנו מראיינים עובד במקום העבודה שלנו, כשאנו יוצאים לבליינד דייט או כשאנו מתראים עם אדם כלשהוא בכל מקום שהוא בפעם הראשונה המראה החיצוני נותן לנו את הרושם הראשוני. אומנם לגוף גם כן ישנו משקל רב בהתרשמות, אך מראה פנים הוא זה שנחשף אלינו ראשון. לא סתם אם כן אנשים משקיעים קודם כל במראה הפנים שלהם אלא בגלל שאת השאר אפשר עוד איך שהוא להסתיר, אך לא את הפנים. מי שצריך "לשדרג" את מראה פניו יעשה זאת

מהי המתיחה?

מתיחת פנים כשמה כן היא, מתיחה של עור הפנים כך שהוא ייראה יותר צעיר ויותר רענן. הסיבות לכך שונות, מתיחה של הפנים יכולה להגיע בעקבות קוים לא סימטריים של הפנים, אך הסיבה הנפוצה ביותר היא הזדקנות עור הפנים. לא מדובר רק על פעולת המתיחה אלא לעיתים צריך לשאוב שומן באזורים מסוימים בפנים או בצוואר, להשתיל שומן באזור זה או אחר, לעשות טיפול פילינג, להרים עפעפיים, להרים רבות או מצח, וכל מה שנראה לנו כבר לא סימטרי אם בגלל גיל ואם בגלל סיבות אחרות.

בשביל המראה החיצוני שלנו נעשה כנראה לא מעט, וגם טיפול מתיחת פנים כזה, כמו של ד"ר רובינפור, נעשה במידה ואנו צריכים, גם אם הוא עולה לא מעט כסף. חשוב כמובן לבחור באיש המקצוע הנכון שיעשה את זה בצורה הטובה ביותר.