אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מנתח אף עם ניסיון ד"ר מאייר

מידע על מנתח אף עם ניסיון ד"ר מאייר


ניתוח אף  שתי מילים הטומנות בחובן כמיהה לשנות את מבנה האף המוזר או השונה המסב כל כך הרבה תסכול ובושה לאנשים הסובלים מהבעיה הזו.

כל חיי חלמתי לעשות ניתוח אף והנה היום הזה הגיע ואין שמחה ממני. כבר שנים שמבנה האף שלי גרם לי לרגשות מבוכה ותסכול כה רבים היות והוא השפיע על כל מראה הפנים שלי באופן ניכר.

במשך התקופה האחרונה התחלתי לברר אודות רופאים מנתחים מומלצים בתחום הכירורגיה הפלסטית. החלטתי שאני לא דוחה יותר את המהלך שעשוי לשנות את חיי ואכן צדקתי – מדובר היה במהלך מוצלח במיוחד אותו ביצע במסירות רבה ד"ר מאייר יצחק, האיש והאגדה.

כל כך הרבה המלצות וחוות דעת חיוביות מצאתי על הרופא הזה באינטרנט שגרמו לי להבין שמדובר ברופא מומלץ במיוחד לניתוחי אף.

קבעתי פגישת ייעוץ ונשביתי בקסמיו. תחושתי הייתה שמדובר ברופא אמין ומיומן במיוחד ששנות הניסיון הרבות שלו הובילו אותו לעסוק במקצוע מתוך שליחות להביא מענה נכון ויעיל כל בעיה אסתטית המסבה נזק רב למטופליו.

יום הניתוח הגיע וההתרגשות בשיאה

המועד לניתוח האף נקבע ואני שמחה וחוששת גם יחד. ההתרגשות הולכת וגוברת שהרי מדובר במסע לו ציפיתי מזה זמן רב. יחד עם זאת, הצוות המסור של ד"ר מאייר במרכז הרפואי רמת אביב דואג להרגיע אותי וללוות אותי בסבלנות ובאדיבות אין קץ. ד"ר מאייר והמרדים מתחילים את התהליך ואני יודעת שבחרתי נכון את הצוות הטוב יותר עבורי. החששות הולכים ומתמעטים ואני נכנסת לניתוח האף כשאני בטוחה בידיים הנאמנות של ד"ר מאייר ואכן לא טעיתי. מהלך הניתוח היה מוצלח וקל יחסית וההתאוששות הייתה איטית אך בטוחה.

בסיום הניתוח ולאחר מספר ימים של נפיחות ותחבושת על האף הרגשתי שהגיע הרגע שבו אוטוטו אפגוש את האף החדש שלי ולא הייתה מאושרת ולחוצה ממני באותו הרגע. כבר לאחר כעשרה ימים הרגשתי את השינוי המדהים ובהחלט רואים את השינוי גם בסביבתי הקרובה כאשר המחמאות לא מאחרות להגיע.

אני רוצה להודות לד"ר מאייר ולצוות המדהים על השינוי העצום שחוויתי באמצעות ניתוח זה וממליצה בחום לכל מי שמעוניין לעבור ניתוח אף להציץ ב סרטון  זה ולהתרשם בעצמכם מידיו הנפלאות והמיומנות של ד"ר מאייר!