אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

המלצה חמה על דר מאייר

יש אנשים שחוב לפרגן להם המלצה על מנתח אף מומחה

אם אתם קוראים שורות אלה לבטח גם אתם מחפשים אחר מנתח פלסטי מומחה שיביא מזור לבעייתכם. ממרומי שנותיי אני יכול לומר כי ניתוח האף שביצעתי אכן שיפר באורח פלא את חיי ואת המראה החיצוני שלי ואני מצטער שלא עשיתי זאת מזמן.

אין ספק כי חששות רבות ליוו את התהליך בו חיפשתי מנתח אף מומחה שישים קץ לבעייתי ויגרום למראה האף שלי להיראות הרבה יותר נורמטיבי מכפי שהיה. אמנם בורכתי באף שאינו גדול במיוחד או שונה בצורתו באופן חריג אך למרות זאת הייתה בו גבעה שהפריעה לי בקצה העליון של האף ומנעה ממני פעמים רבות להצטלם או להרגיש בנוח עם עצמי מול אנשים אחרים.

בחיפושיי אחר המלצה על מנתח אף מומחה עלו שמות רבים ועל אף שהניתוח נחשב לנפוץ במיוחד אני מודה שחששתי והתלבטתי לא מעט. חששתי שניתוח האף לא ייצא כפי שרציתי ויראה מלאכותי מדי ופחדתי מסיבוכים ותופעות לוואי שבדרך כלל נובעים מידיים שאינם מנוסות דיין במקצוע הכירורגיה הפלסטית.

הרצון לזכות באף סולד ולהיפטר מהגבנון שעל אפי הניע אותי לברר אודות מנתחים פלסטיים אשר שמם הטוב הולך לפניהם. קיבלתי המלצה על מנתח אף מומחה והחלטתי לבדוק זאת וכך הגעתי לד"ר מאייר שנחשב לעילוי בתחום הכירורגיה הפלסטית בכלל ובתחום ניתוחי אף בפרט.

עם תוצאות לא מתווכחים

את המשפט הזה שמעתי פעמים רבות ולכן התחלתי לבחון את התוצאות של הניתוחים בטרם אחליט סופית על זהות המנתח בו אפקיד את אפי לטיפול המיוחל. כבר בפגישת הייעוץ התרשמתי עמוקות מן הרופא העומד מולי. רבות דובר על ד"ר מאייר אך אין כמו מראה עיניים. לפני נגלה אדם מקצועי ומיומן העונה בסבלנות אין קץ על כל שאלה או תהייה וכמובן שגם התייחס להליך ולסיכונים הטמונים בו. באותו הרגע הרגשתי שאם הרופא אינו מסתיר את הסיכון הטבעי שקיים בכל תהליך הרי שלפני נמצא אדם מיומן, אמין ומקצועי מהשורה הראשונה.

האינטואיציה שלי הובילה אותי לבחור בד"ר מאייר וכמובן ההמלצות הרבות הקיימות עליו מפי מטופלים רבים רק חיזקו את ההחלטה שלי. בסופו של דבר, זכיתי לקבל תוצאה טבעית, אסתטית ועדינה, בדיוק כפי שרציתי והתהליך עבר בשלום וללא סיבוכים תוך ליווי אישי חם ואכפתי של ד"ר מאייר והצוות המסור ממרפאת מאייר קליניק לאורך כל הדרך עד להחלמה ולתוצאות המרגשות שהתקבלו בסופו של התהליך.