אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מידע על מתיחת פנים

למה בישראל פופולריים מאוד טיפולי מתיחת פנים?

היכן נמצאת ישראל ביחס לעולם בנושא של ניתוחי פנים וטיפולי עור פנים אחרים?

מדינת ישראל מיישרת לאחרונה קו עם המגמה ההולכת וגדלה בעולם המפותח של התגברות הפופולריות של טיפולי מתיחת פנים. המגמה החלה לפני כמעט 3 עשורים בארה"ב והונהגה בהתחלה על ידי מפורסמים למיניהם. בהמשך גם אנשים רגילים החלו ללכת לרופאים המטפלים בבעיות של עור הפנים והחלו לבקש מהם לעשות להם מתיחת פנים כמו אצל הזמרת שר או מדונה.

מי משתמש כיום בטיפולי פנים?

מה שהחל כתחום כמעט בלעדי לנשים, משמש כיום יותר ויותר גברים מכל מדינות העולם ומכל המעמדות. לראייה, נשיא רוסיה הנוכחי, ולדימיר פוטין, עבר לפני כמה שנים טיפולי בוטוקס, וכעת הוא נראה צעיר יותר מאשר הוא היה נראה בקדנציית הנשיאות הראשונה שלו. בישראל, התחום של ניתוחי פנים וטיפולי עור פנים אחרים החלו לצבור פופולריות בקרב הציבור הרחב רק בשנים האחרונות.

מנתח מומחה למתיחת פנים

מהן הסיבות שבגינן תחום של ניתוחי פנים לא צבר פופולריות רבה בישראל לפני כן?

אחת הסיבות המרכזיות שבגינה אנשים לא ששים לרוץ ולעשות טיפולי פנים מהסוג של מתיחת פנים או הזרקת בוטוקס, הוא המחיר הגבוה של השירותים הללו. כך למשל אישה שמעוניינת לעשות מילוי קמטים באזור העיניים, צריכה לחסוך במשך תקופה יחסית ארוכה את הכסף לטובת הטיפול, שבמקרה הטוב יעזור "להעלים" את הקמטים רק למשך כמה חודשים. סיבה אחרת לחוסר הפופולריות בתחום זה ששרר בישראל במשך תקופה ארוכה, טמונה בכך שקשה מאוד בישראל לקבל השכלה רפואית. אומנם בשנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 הגיעה לישראל עלייה ברוכת רופאים ממדינות בריה"מ לשעבר, אך גם רופאים אלו לא הצליחו למלא את החוסר בכוח אדם רפואי מיומן. במיוחד זה רלוונטי לגבי תחום חדש ומתפתח כגון תחום ניתוחי פנים.

אילו מקדמי בטיחות כדאי לקחת לאנשים שמתעתדים לעבור טיפול של מתיחת פנים?

התערבות חיצונית בתהליך שהוא הכי טבעי שרק יכול להיות (הזדקנות של עור הפנים) כרוכה בבדיקות קפדניות שצריכות להיעשות על ידי רופא המשפחה של בן אדם שמעוניין לעבור אותה. אחרי הבדיקות הראשוניות שנעשות על ידי רופא המשפחה, האדם מגיע לפגישה עם רופא פלסטיקאי מומחה והוא בתורו מעביר את המועמד לעבור טיפול בעור הפנים סדרה נוספת של בדיקות. אין צורך להתעצבן, כל זה נעשה כמובן כדי להבטיח את בריאותו של בן אדם לפני, בזמן ואחרי ההתערבות הפולשנית הזאת.