אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

פרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטיים

חשוב לדעת על ניתוחים קוסמטיים

שכיחותם של ניתוחים קוסמטיים הולכת ועולה עם השנים בעיקר משום העובדה שניתוחים אלה הרבה יותר קלים ופשוטים ופחות מסוכנים בצורה משמעותית לעומת אלה שנערכו בעבר. התוצאה הטובה לשביעות רצונם של המטופלים רק מגבירה את הביקוש לעבור ניתוח פלסטי שישנה ללא היכר את התחושה וכמובן גם את הביטחון העצמי שנפגע ובעקבות בעיה אסתטית כזאת או אחרת.

אמנם היופי הוא בעיני המתבונן אך לאידיאל היופי המוגדר בעיקר על ידי נורמות חברתיות יש השפעה בולטת במיוחד כאשר היא דוחפת מטופלים רבים לקבלת מענה בתחום הכירורגיה הפלסטית לבעייתם.

אין ספק כי מראה חיצוני משפיע רבות על הביטחון וההערכה העצמית וניתוחים קוסמטיים הנעשים במטרה לשפר את המראה אכן תורמים רבות לשיפור המצב הן בעיני המתבונן והן בעיני המטופל כלפי עצמו. לכן כאשר מחפשים מנתח פלסטי חשוב להגיע רק למומחים שבתחום זה על מנת ליהנות מהתוצאה המיוחלת וכל זאת תוך התאמה מלאה לציפיותיכם ללא סיכונים וסיבוכים מיותרים הנגרמים בפעמים רבות בשל חוסר ניסיון בתחום או בקיאות במגוון שיטות ניתוח חדשניות.

מחפשים מומחה לניתוחים קוסמטיים?

מזה עשרות שנים מבצע פרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטיים בהצלחה רבה על פי כל קנה מידה. וינקלר, העומד בראש המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר, הינו מומחה בעל שם בינלאומי בניתוחים קוסמטיים. ברזומה שלו ניתן למצוא גם פעילות הומניטארית התנדבותית רחבה למען הזולת בתחום הכירורגיה הפלסטית. יתר על כן, לפרופסור וינקלר גם שתי שיטות ניתוח ייחודיות  בשני ניתוחים פלסטיים מרכזיים ומבוקשים בתחום: ניתוח להקטנת חזה וניתוח לשאיבת שומן.

"אין חכם כבעל ניסיון"

הניסיון הרב שצבר פרופסור וינקלר במגוון תחומי כירורגיה פלסטית כמו: ניתוחי אף, ניתוחי חזה, שאיבת שומן, מתיחת פנים, מילוי קמטים וכו' הוביל אותו להיות בולט וייחודי בנוף המנתחים הפלסטיים הבכירים בישראל. לפרופסור וינקלר ניסיון רב, מקצועיות וידע נרחב ביותר בתחום זה אשר בצירוף עם יחסו החם לכל מטופל וליווי אישי הופכים אותו למנתח הפלסטי המועדף על ידי רבים מהגברים והנשים בישראל העומדים לפני ביצוע הליך כירורגי כזה או אחר.