אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומן

כיצד להיות מוכנים לניתוח שאיבת השומן?

ניתוחים פלסטייםפני מספר שבועות חברה שלי שאלה אותי מה דעתי על ניתוח של "שאיבת שומן". לא יכולתי שלא להזדהות עם כל אותם אנשים שעוברים ניתוח זה, בכל זאת, הרי החברה של היום שופטת כמעט באופן מוחלט אנשים על פי מראם חיצוני.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט היא בעיית ההשמנה. אנשים נוטים לחשוב שמטרת ניתוח שאיבת שומן גורם לאדם שעובר ניתוח זה להרזות אך הדבר איננו נכון כלל וכלל. מטרת הניתוח היא להסיר למעשה משקעי שומן שנמצאים מתחת לעור ובעצם לאפשר לאדם שעבר את התהליך ליהנות ממראה אסתטי יותר.

לאחר שחשבתי מספר דקות והתנתקתי לגמרי מחברתי שישבה לצידי עניתי לה שאני חושבת שזהו, ללא שום ספק, אחת הניתוחים הטובים ביותר שקיימים כיום!. אנשים שזקוקים ל שאיבת שומן סובלים מחוסר ביטחון ונוטים להיות אנשים סגורים, מופנמים וכמובן בעלי הערכה עצמית נמוכה שמובילה (כמעט באופן מוחלט) לדיכאון. אם יש אפשרות למנוע את כל הדברים האלה, הרי שהדבר מבורך.

כדאי לדעת לפני החלטה על ניתוח פלסטי

לפני שמחליטים ללכת ולעשות את הצעד, חשוב קודם כל ללכת ולהתייעץ עם מנתח פלסטי וותיק בתחום. מנתח פלסטי זה חייב להיות מוסמך ומורשה לנתח מטופלים על ידי גוף מוכר (ניתן למצוא גם רופאי עור שמבצעים את ההליך אך תמיד עדיף לבחור במנתח מקצועי).

מנתח פלסטי ישב עם הפציינט יבחן לעומק את ההיסטוריה הרפואיות שלו וזה על מנת לוודא שהמנותח אכן כשיר מבחינה בריאותית לניתוח. לדוגמא, אם הפציינט מעשן המנתח יבקש ממנו להפסיק לעשן מכיוון שעישון עלול להגביר את הסיכון לחטוף זיהום ולהאט את קצב ההחלמה.

חשוב מאוד לבצע סקר שוק וזה בכדי למצוא מנתח פלסטי ברמה מקצועית גבוה, בעל מוניטין וניסיון. אל תקפצו על כל מנתח שאתם מוצאים. קודם כל תבררו פרטים לגביו, כמה שנים הוא עוסק בתחום, האם יש לגביו המלצות, כמה שנים הוא מנתח ולאחר מכן תערכו השוואת מחירים בין המחיר שמנתח זה הציע לכם לעומת מנתחים אחרים.

בדקו היטב איפה מתבצע הניתוח, בדקו שהמנתח שאיתו נפגשתם, הוא המנתח שיבצע את הניתוח, חשוב שהמנתח יהיה חבר באיגוד הפלסטיקאים בישראל, וכן לראות דוגמאות של תמונות מקוריות של לפני הניתוח ואחרי הניתוח שאותו אתם עומדים לעבור, תאמו ציפיות עם הרופא המנתח ואל תתפשרו בגלל המחיר, בחרו את הטוב ביותר.

אולי גם זה יכול לעניין אתכם וינקלר קליניק
הסבר נרחב על ניתוחים בפסטיים בסרטוני וידאו