אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותו

מנתח פלסטי מומלץ הוא כזה אשר בראש ובראשונה יסיר את הקימוטים על הפנים ויביא לתוצאה רעננה של המראה החיצוני שלהם, אך עליו להבהיר למטופליו שהתוצאה הזו לא תימשך לנצח: היא זמנית, והעור ימשיך להזדקן. ניתוח מתיחת פנים מעכב את ההתבלות של העור, ומדובר בעיכוב של 7-15 שנים לכל היותר.

התאמת הניתוח למטופל/ת

הניתוח יכול להיעשות הן בצוואר והן בפנים עצמן. כאשר מופיעות גבשושיות באזור הלסת התחתונה, או קמטים בחלק הארי של הפנים – זה זמן טוב להתחיל בניתוח שכזה. ישנם הליכים מסוימים בהם הטיפול מתבצע ללא ניתוח – למשל פיסול פנים בהזמנה אישית, בהם מבנה הפנים מפוסל מחדש על פי רצון הפציינט.

מה מצופה ממנתח פלסטי העוסק בנושא מתיחת פנים?

· לא להשלות את הפציינט/ית: למסור מידע מדויק לטוב ולרע על תוצאות אפשריות של הניתוח.

· למסור זמנים מדויקים החל מזמני החלמה ועד לזמנים בהם ישובו הקימוטים לעור הפנים.

· לסכם במדויק מה ייראה מראה הפנים של המטופל לאחר הניתוח, כולל הדגמה על ידי מתיחה ידנית של הקמטים והגעה לתוצאה המתבקשת.

· לסקור את תופעות הלוואי המידיות כפי שנעשה לפני ניתוחים פלסטיים: דמם תת עורי, נפיחות באזור המנותח, חוסר תחושה זמני באזורים המנותחים למשך 2-6 שבועות, וכן עיוות של זווית הפה למשך מספר שעות/ימים.

מה חשוב לכם לדעת בטרם הרישום לניתוח?

לבדוק כל אדם שיהיה מעורב בו: הרופא המרדים, וצוות המטפלים והאחיות: יש לבחון מהו הרקורד שלהם, וניסיונם האישי בתחום. בנוסף, חשוב לבדוק האם מדובר במרפאת מנתחים פלסטיים מומלצים גם מבחינת המחיר: מחיר ליום אשפוז, ולשירותי בדיקות בטרם ולאחר הניתוח.

אופן השגת המידע על המנתח בטרם הרישום?

הדבר המומלץ ביותר לעשות הוא לשוחח עם מנותחים קודמים שלו ולאשר שמדובר באיש בשבילכם למטרה אליה נרשמתם. בנוסף, כדאי לקרוא עיתונים הקשורים לספרות הרפואית, אשר יאששו כי מדובר במנתח שתהיו זקוקים לשירותיו. חשוב לקרוא שם מידע גם על זמני ההתאוששות מהניתוח הזה על מנת לאשר שהרופא מסר לכם מידע אמין בעת שביררתם מולו נושאים אלו.