אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מידע הגדלת חזה

 הניתוח הנפוץ בעולם:
ניתוח הגדלת חזה הינו מן הניתוחים הנפוצים והשכיחים כיום בארץ ובעולם בכלל, המטופלות בתום הניתוח הן שבעות רצון ונהנות ממראה חזה שופע, מעוצב וכן נהנות מתחושת ביטחון עצמי מועצם והרגשה שלמה וטובה עם המראה שלהן.
 
טכנולוגיה מתקדמת:
מאחר וניתוח הגדלת חזה הוא מהנפוצים והשכיחים כיום הטכנולוגיה המעורבת בהליך הכירורגי הולכת מתפתחת ומתקדמת כל הזמן. החידוש העיקרי כיום הוא באיכות ובטיחות שתלי הסיליקון. שתלי הסיליקון החדשים מאפשרים עיצוב אסתטי טבעי ומקסימאלי לשד הם בטיחותיים פי עשרות מונים ואורך חייהם ארוך טווח.
 
למי מתאים הניתוח?:
ניתוח הגדלת חזה מתאים לכל מי שמלאו לה שמונה עשרה שנה והיא מעוניינת בחזה בעל מראה שופע ומעוצב יותר. האספקטים הפסיכולוגיים של ניתוח הגדלת חזה הם מרחיקי לכת והמטופלות אשר החליטו לבצע את ההליך הכירורגי נהנות ממראה מושך ומביטחון עצמי גבוה באשר למראה שלהן לאורך שנים רבות.
 
ההליך הכירורגי:
ההליך הכירורגי של הגדלת חזה אורך כחצי שעה עד שעה והוא נעשה תחת הרדמה מלאה של המטופלת המנותחת. בעת ההליך הכירורגי של הגדלת חזה מתבצעים חתכים בקפל התת שדי או בבית השחי בגודל של סנטימטרים בודדים ודרכם מוחדרים שתלי הסיליקון. השתלים יוחדרו על פי המלצתו המקצועית של המנתח מעל או מתחת לשריר תלוי במבנה הטבעי של השד.
 
ההחלמה:
ההחלמה מניתוח הגדלת חזה היא קצרה ועד מהרה ניתן ליהנות ממראה חזה שופע ומעוצב ולהתרגל למראה האסתטי החדש. בתום ההליך הכירורגי תתבצע חבישה הדוקה של בית החזה שתוסר לאחר ארבעה ימים בלבד.
 
פרופסור וינקלר:
פרופסור אייל וינקלר הינו מנהל המחלקה לכירורגיה פלאסטית בבית החולים שיבא בתל השומר. פרופסור וינקלר הינו רופא בכיר ומומחה בתחומו ועמד בראשות האיגוד למנתחים פלאסטיים בישראל בין השנים 2005 – 2009. פרופסור וינקלר הינו בעל רשיון מומחה לכירורגיה פלאסטית מטעם המועצה המדעית של יושב ראש משרד בריאות בישראל. פרופסור וינקלר הוא אף מומחה במיקרו כירורגיה מטעם בתי חולים בניו יורק וקנדה. במסגרת עבודתו הציבורית הוא מבצע ניתוחי שיחזור מורכבים ובקליניקה הפרטית מבצע מגוון טיפולים אסתטיים וקוסמטיים.