אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

טיפול בכאבי פרקים

טיפול בכאבי פרקים בדיקור סיני וצמחי מרפא סינים/ מאיה הופמן נוימן

מומחית לטיפול בדיקור סיני וצמחי מרפא סינים

הרפואה הסינית מאבחנת כאב באופן שונה מהרפואה המערבית

כאשר אדם מתלונן על כאב באזור כלשהו בגוף מומלץ לפנות קודם כל לאורתופד על מנת לקבל אבחנה, לעתים יש צורך לבצע צילום או בדיקות דם כדי לדעת האם מדובר בדלקת, שחיקת סחוס, פריצת דיסק או רצועה קרועה.

כאשר מגיעים לטיפול ברפואה סינית המטפל בודק באיזה אזור הבעיה, אילו מרדיאנים (מסלולי אנרגיה) קשורים לבעיה , האם הבעיה כרונית או אקוטית ומה מקל או מחמיר את הבעיה.

אין לטפל נקודתית במפרק אלא לבחון את מצב המטופל כדי לראות איזה מצב חוסר איזון גורם לכאב.

ישנם גורמים שונים שיכולים לגרום לכאבי פרקים או להחמיר אותם. אציג לדוגמא כמה אפשרויות נפוצות בחיינו:

א. אורח חיים: עודף פעילות פיזית או חוסר פעילות פיזית

ב. תזונה לא מאוזנת הכוללת מאכלים חמים מידי כגון צריכת חריף רב, תבלינים חמים מידי כגון פלפל חריף, קינמון, שום, בצל, עודף קפאין, עודף אלכוהול ומזון מטוגן- מכניסה עודף חום לגוף ויכולה ליצור אש בגוף ואש זו יכולה להתיישב במפרקים.

תזונה קרה מידי: כאשר צורכים בעיקר מזון קר ולא מבושל תורמים לעודף קור בגוף וכאשר יש חולשה בגוף קור זה יכול להתיישב במפרק כלשהו בגוף ולגרום לכאבים

ג. חוסר דם בגוף: כאשר יש מצב של חוסר דם אין מספיק הזנה לגידים ולרצועות וזה יכול לגרום לכאב ומגבלה בתנועה

ד. בעיות רגשיות ממושכות משפיעות על פי הרפואה הסינית על איבר הכבד אשר אחראי על הגידים והרצועות בגוף, ולאורך זמן שילוב של לחץ ומתח ואורח חיים לא מאוזן יכולים לגרום לכאב.

על פי הרפואה הסינית כאשר מופיע כאב כלשהו יש לאבחן את האדם באופן מקיף כדי לבדוק האם בגופו יש עודף חום או קור, האם יש ליחה או חסימה אנרגטית, כי לא מספיק לטפל רק באזור הכאב אלא לאבחן מהו המקור לכאב.

מאיה הופמן נוימן מומחית באבחון וטיפול בכאבים על פי הרפואה הסינית

אתר הבית של מאיה הופמן

על פי הרפואה הסינית ישנם כמה סוגי כאבי פרקים :

1. כאב נודד: מדובר במצב של arthritis ביותר ממפרק אחד כאשר יש כאב ורגישות במפרקים ולעתים גם בשרירים, הכאב נודד ממפרק למפרק ,תיתכן הגבלת תנועה מסוימת, יכולים להופיע גרוד ופריחה ,יתכן חום מקומי במפרקים.


2. כאב כתוצאה מחדירת קור: arthritis אקוטית ללא אודם או נפיחות בפרקים

יהיה כאב חזק מכווץ וקבוע במפרקים אשר יוקל על ידי חימום ויוחמר בקור, הגבלת תנועה במפרקים

על פי אבחנת דופק ולשון נראה האם מצב מקדים של חולשה מונע מהגוף להגן על הפרקים וכאשר נטפל במצב נתייחס גם לחוסר איזון הקיים אצל האדם ולא רק לטיפול במפרק הפגוע

3. כאב כתוצאה מחדירת לחות: arthritis כרוני או התקפים אקוטיים המופיעים מידי פעם

הכאב ממוקם במקום אחד, יהיו נפיחות במפרק או בצקות, רגישות חזקה במפרקים, יתכן נימול או חוסר תחושה באזורים מסוימים, תחושת כבדות בגפיים, הכאב מוחמר במזג אויר לח, בלחות ובשינויי מזג אויר.

4. כאב המערב חום: הכאב חזק מאד, מוחמר בלחץ ובתנועה, חום מקומי, אודם מקומי, נפיחות וכאב מעיק, הגבלות בתנועה, צמא, הזעה

5. פגיעה בעצמות: זהו מצב כרוני המתפתח לאורך זמן ופוגע בעצמות:

הכאב במפרק ילווה בדפורמציות של העצמות והגבלות משמעותיות בתנועה, יתכנו תחושת חום ונפיחות במפרק, מוחמר בחילופי מזג האוויר.

טיפול: ישנן נקודות דיקור אשר מתאימות לטיפול במפרקים ספציפיים בגוף, ישנן נקודות המשפיעות על הגידים והרצועות בגוף, ישנן נקודות דיקור המפחיתות כאב

בנוסף אנו מטפלים באדם: אם יש לו עודף חום בגוף, עודף קור בגוף, עודף ליחה בגוף או חוסר דם- נאזן את המצב.

בטיפול ניתן להשתמש במצבי כאב ללא חום מקומי במפרק בחימום מקומי על ידי צמח מרפא MOXA שהוא זן של הצמח לענה מצויה, ומקל על כאבים מסוגים שונים.

ניתן לשלב בטיפול גם צמחי מרפא סינים המתאימים לכאבים במפרקים שונים ומבוססים על האבחנה כפי שהסברתי במאמר זה.

מאיה הופמן נוימן מומחית בטיפול ברפואה סינית ובצמחי מרפא סינים,למדה רפואה סינית במשך 7 שנים, כולל השתלמות בסין, מרצה לרפואה סינית כבר 15 שנה, טיפלה ברפואה סינית בבית חולים איכילוב במחלקה אורתופדית. בעלת ניסיון רב בטיפול בכאב

לפרטים נוספים: 0503479379