אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הזרקות בוטוקס לפנים

הזרקות בוטוקס, מה צריך לדעת?

תחום הכירורגיה הפלסטית צובר תאוצה רבה עם השנים כאשר עוד ועוד מטופלים מוצאים מענה מדויק, יעיל ונכון עבור בעייתם האסתטית. כבר אין צורך להשלים עם מראה שאינו אטרקטיבי יוכל בעיה אסתטית עשויה לבוא על פתרונה בצורה בטוחה לשביעות רצונכם המלאה.

הזרקות בוטוקס הינן הליך נפוץ למדי המתבצע לעיתים תכופות בארץ ובעולם. מאחר ומדובר בטיפולים קצרים ופשוטים , לעומת ניתוחים פלסטיים למשל, הרי שהם זוכים לביקוש נרחב בעקבות התוצאות הטובות המתקבלות בסיומם.

בתחום הכירורגיה הפלסטית הזרקות בוטוקס נחשבות לטרנד שהוא לא רק אופנתי אלא מקובל מאוד במקרים בהם ישנם קמטי הבעה רבים בפנים והמטופלים מעוניינים בשיפור המראה שלהם או בהעלמתם לפרק זמן ממושך. רבים מוצאים בפתרון זה יעיל במיוחד מאחר ואינו כרוך בהליך נחרב כמו מתיחת פנים למשל והוא כולל רק הרדמה חלקית מקומית ומספר דקות של טיפול להשגת תוצאה מרבית ובטוחה.

הזרקות בוטוקס ליישור קמטים

עור צעיר ורענן הינו פונקציה של מראה עור שאינו סובל מקמטים וחריצים שנקוו בו ולכן ככל שעור הפנים הינו חלק ומתוח כך מתקבל מראה צעיר ואטרקטיבי יותר. הזרקות בוטוקס מסייעות ביישור קמטים אלה בכך שחומר הבוטוקס מוזרק לאזור בין העצב לשריר ותורם להרפיית השרירים ולהחלקת הקמטים במקום. פעמים רבות יש צורך לעשות סדרת טיפולים על מנת לקבל תוצאה מרבית אופטימאלית. ההליך אינו כרוך בתופעות לוואי או באשפוז כמו ניתוח מתיחת פנים אך חשוב לעשותו רק אצל מומחה בתחום על מנת שיבוצע כראוי, במינון המדויק ובזהירות המתבקשת.

מחפשים רופא מומחה להזרקות בוטוקס?

אין ספק כי טיפולים אלה נפוצים במיוחד אך לא כל רופא עשוי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם תוך מינימום של סיכון או סיבוך. רק רופאים מומחים יכולים לבצע הליך זה כאשר הידע והניסיון מובילים אותם לעבר התוצאה הבטוחה וההליך הטוב ביותר מבחינתו של המטופל להשגת תוצאה מושלמת.

שמו של ד"ר רובינפור מנו הולך לפניו בתחום זה ולא בכדי נחשב הוא לאחד המומחים בתחום הזרקות בוטוקס לפנים בישראל. תוצאות הזרקות בוטוקס שביצע זוכות להצלחה רבה לשביעות רצון מטופליו הרבים ולמראה עור מתוח ורענן יותר שהוא בהכרח גם צעיר ויפה הרבה יותר.