אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?

אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?

מתיחת הפנים הינה הליך ניתוחי פלסטי נפוץ ביותר. למעשה, הוא החמישי בשכיחותו מבין כל הניתוחים הפלסטיים השונים. מטרת מתיחת הפנים היא ליצור פנים בעלי מראה צעיר ורענן יותר. על פי רוב, ניתן להגיע לתוצאה משביעת רצון מניתוח כזה, והתוצאות נשמרות למשך תקופה של ארוכה של כעשר שנים. עם זאת, יש כמה דברים שיכול המנותח לעשות טרם הניתוח על מנת למקסם את סיכויי הצלחת הניתוח, וגם למנוע הרבה סיבוכים אפשריים.

1. הפסקת עישון, במידה ואתם מעשנים, ההמלצה היא להפסיק לעשן במועד כמה שיותר מוקדם לפני הניתוח.

2. נטילת תרופות, אם אתם נוטלים תרופות או תוספי תזונה כלשהם, חשוב מאוד לציין זאת בפני הרופא המנתח. קיימות תקופות מסוימות אשר מגבירות את הסיכון לדימום מוגבר (נוגדות קרישה), ויש להפסיק ליטול אותן טרם הניתוח. רשימת התרופות הזו כוללת אספירין, תרופות הומאופתיות שונות וכן אחדות מן התרופות האנטי-דלקתיות. מובן שלא כדאי לבצע שום פעולה על דעת עצמכם, ולכן יש חשיבות רבה לייעוץ של הרופא המטפל.

3. הארכת השיער- ניתוח מתיחת פנים כרוך בביצוע חתך לא קטן באיזור האוזן, לכן, אם השיער קצר, ניתן להאריך אותו טרם הניתוח וזאת על מנת להסתיר את החתך אשר עומד להתבצע. בנוסף לכך, כל טיפול כימי בשיער (החלקה, צבע, סלסול וכו') שרציתם לעשות כדאי לבצע דווקא לפני הניתוח, כיוון שלאחר הניתוח, לא ניתן יהיה לעשות את הפעולות הללו במשך חודש ימים.

בחירת רופא מקצועי

בכל מקרה, חשוב מאוד לבחור ברופא מקצועי ומנוסה לצורך ביצוע הליך של מתיחת פנים. בחירת הרופא אינה עניין של מה בכך, וחשוב מאוד לבדוק שאנו נמצאים בידיים מקצועיות שיביאו לכדי תוצאות.

ד"ר רובינפור פועל כבר מזה 30 שנה בתחום הניתוחים הפלסטיים. הוא פיתח שיטות מקצועיות המשמשות את טובי המנתחים הפלסטיים בארץ. תוכלו לקבל ממנו ייעוץ אישי טרם הניתוח בנוגע לסוג המתיחה המתאים ולהכנות שאתם צריכים לבצע, ולדעת שאתם בידיים טובות אשר עומדות לבצע את העבודה הלא פשוטה על הצד הטוב ביותר.