אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר הנו אישיות ידועה בתחום הפלסטיקה במדינת ישראל. הוא משמש מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא, וכן פעיל מאד בארץ ובעולם באזורים מוכי אסון בכל הנושא של טיפול פלסטי בנפגעים.

טיפול בפצועי "צוק איתן"

פרופסור אייל וינקלר קלט פצועים ממבצע צוק איתן, וביצע עבורם טיפולים פלסטיים לשחזור עור הפנים שניזוק קשה במלחמה. הפרופסור טיפל בכוויות הפצועים וביצע תיקון שסעים לסובלים מהם בחייך ובשפה. פצועים רבים מהמבצע נראים כיום ממש כאילו לא קרה כלום, עם מבנה פנים שלם, חלק ונעים למראה.

טיפול בפצועים במזרח הרחוק ובדרום אמריקה

הפרופסור נסע רבות לווייטנאם, נפאל, ורכס הרי האנדים בפרו, וטיפל שם בילידי המקום אשר רבים מהם סבלו מבעיות פה ולסת, וידם לא הייתה משגת לטיפול רפואי יקר. פרופסור אייל וינקלר טס והתנהל במדינות אלו על חשבונו, ולא דרש כל תמורה על הטיפול המסור אשר הוענק למי מתושבי האזורים הללו.

טיפול בפצועי השריפה הגדולה בקונגו, אפריקה

מדובר בשריפה אשר פרצה בזמן המונדיאל באפריקה, אליו הגיעו כל שועי עולם, וחלק גדול מקהל הצופים והמשתתפים היה גם מתושבי המקום. הפרופסור ביצע הליכי טיפול מהירים לנפגעי שריפות, הקל עליהם את הכאב, תוך שהוא משתמש בכל שצריך להשתמש במחלקות הכוויות שבבתי החולים המוסמכים.

פרופסור אייך וינקלר בעתות שגרה

ניתן לפנות לפרופסור וינקלר גם בעת שגרה לביצוע מגוון רחב של טיפולים פלסטיים בהזמנה אישית. ניתן לבצע ניתוחים קוסמטיים בלסת, במצח ובלב הפנים, ולבצע סדרה של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח כמו החלקת קמטים, הזרקת בוטוקס למניעתם, וכד'.

פציינטים מעידים

פציינטים רבים מעידים את פרופסור וינקלר כאדם מסור ורגיש, אשר עבודתו מהווה לו אהבה אמתית ומסבה לו אושר רב. אכן, פרופסור וינקלר רואה במקצוע שלו מקור לגאווה ולאושר, ומעיד כי לעזור לאחרים להשיג תוצאת ריפוי פלסטית, בין בעת שגרה ובין בעת חירום, הוא מקור האושר הגדול ביותר שלו. הפרופסור מסייע ללקוחותיו גם בצורך לשחזר אברים שנכרתו בהליך רפואי, למשל שחזור שד לאחר כריתתו עקב סרטן השד.