אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

האם מתיחת פנים מיועדת להחזיק למשך שנים?

טיפולים זמניים שיש לחדש כל מספר חודשים

התשובה היא שזה תלוי איזה סוג של טיפול מתיחת פנים אתם מבצעים. טיפול המתיחה יכול להתבצע באמצעות ניתוח פלסטי כירורגי המבצע עבודה יסודית על עור, עצמות ושרירי הפנים על מנת לייצר אפקט ארוך טווח של מתיחת עור הפנים והעלמת הקמטים בפנים. טיפול כזה יכול להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. לעומתו, אם אינכם מעוניינים לעבור ניתוח פלסטי, אם אתם מחפשים פתרון סביר יותר, זמין יותר, וגם זול יותר, אתם יכולים ליהנות משלל פרקטיקות המיועדות להשיג בדיוק את אותו אפקט רק לטווחי זמן קצרים, כמו למשל הזרקת בוטוקס.

טיפולים אלה מבצעים פעולות נקודתיות וספציפיות על שרירי הפנים על מנת לשחרר את עור הפנים מאחיזת השריר, ולאפשר לקמטים להתרומם למעלה אל גובה עור הפנים. טיפולים אלה אינם מיועדים להחזיק שנים ארוכות, ולמעשה האפקטיביות שלהם באה לידי ביטוי למשך כשלושה או מעט יותר חודשים, ובכל מספר חודשים יהיה עליכם להגיע אל הגורם המטפל על מנת לחדש את המתיחה.

התייעצות עם גורמים מקצועיים

הבחירה בין מתיחת פנים המבוססת על ניתוח פלסטי ובין מתיחה המבוססת על פרקטיקות זמניות יותר, היא בחירה אינדיבידואלית אבל כזאת שצריכה להתבצע גם בליווי מקצועי ובייעוץ של גורם רפואי מתאים.
לפני שאתם מקבלים החלטה לגבי סוג המתיחה שאתם מעוניינים לבצע, במידה והתלבטות כזאת בכלל קיימת, אתם רוצים לדבר עם רופא עור, רופא פלסטי המציע שירות של מתיחת פנים, ועם מכון קוסמטיקה המציע שירותים זמניים להשגת אפקט המתיחה.

העדפות אישיות והחיבור שלכם אל טיפולי יופי

לאחר שתאספו את כל הידע הדרוש לכם תוכלו לקבל החלטה חכמה יותר שלוקחת בחשבון את נושא המחיר, את נושא העיסוק בתהליך המתיחה והתדירות בה עליכם לטפל בעניין וכדומה. אנשים רבים דווקא אוהבים מאוד את הרעיון שבכל מספר חודשים עליהם להגיע לטיפול יופי, ולשמר על הרגשה קבועה שהם מטפחים את עצמם על בסיס קבוע, עוד שאחרים מעדיפים טיפול של זבנג וגמרנו, טיפול שמבצעים פעם אחת ומחזיק מעמד לאורך שנים.