אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

החל מאיזה גיל אפשר להתחיל לבצע ניתוחים פלסטיים?

ניתוחים פלסטיים הם למעשה הליכים כירורגיים המיועדים לשנות את המבנה של אבר מסויים בגוף, בין אם מדובר באף, בין אם מדובר באוזן, ובין אם מדובר בשד, עכוז או כל איבר "חיצוני" אחר בגוף. בהתאם לכך, לא ניתן לבצע כל שינוי באיבר עד אשר אותו איבר הגיע לתצורה והמימדים הסופיים שלו. ככלל, תהליך הצמיחה שלנו נמשך עד סוף גיל ההתבגרות קרי גיל 17, 18, ולעיתים אף מעבר לכך. על כן, במרבית הניתוחים הפלסטיים, ההמלצה היא לא לבצע את הניתוח עד טווח גילאים אלה, ואת השלב המדוייק בו כן ניתן לבצע את הניתוח, צריך לקבוע הרופא הפלסטי עצמו.

חוות דעת משני רופאים לפחות

אחרי שאמרנו את זה, קרו כבר מקרים שרופאים פלסטיים לא עמדו בצורה מלאה במגבלות אלה וביצעו ניתוחים פלסטיים בגיל מוקדם מדי, מה שהוביל לתוצאות יפות בטווח המיידי, אך גם לעיוותים אסתטיים בטווח הבינוי והארוך. על כן, חשוב לקבל חוות דעת לפחות משני רופאים שונים לפני שמבצעים ניתוח פלסטי בכלל, ולבטח כאשר המועמד או המועמדת לניתוח הם מתחת לטווח גילאים זה. פרופסור אייל וינקלר הוא אחת המנתחים הפלסטיים המובילים בישראל, ומבצע את כל סוגי הניתוחים הפלסטיים.

מנתח פלסטי מוביל ופעיל במספר מישורים

פרופסור אייל וינקלר מנהל פעילות ניתוחים פרטיים, לצד פעילות עניפה ברפואה הציבורית. במלחמת "צוק איתן" סייע פרופסור וינקלר לשורה ארוכה של חיילים שנפצעו במהלך הקרבות, וסייע להם לשקם את עורם מכוויות קשות, וכן שיקום מפגיעות אסתטיות קשות. כמו כן, מקפיד פרופסור אייל וינקלר לצאת למשלחות חירום וסיוע במדינות עניות ובאזורים מוכי אסון על מנת להביא את בשורת הרפואה הפלסטית גם למקומות אלה בהם אנשים עשויים להיות זקוקים לה באותה מידה, ואולי יותר מכך.

הקפדה על כללי האתיקה הרפואית

פרופסור אייל וינקלר מקפיד מאוד על כללי האתיקה בעולם הרפואה הפלסטית, ובהתאם לכך לא יבצע לעולם ניתוח פלסטי לאדם בגיל צעיר מדי, ולאדם שעל פי מיטב שיפוטו אינו עומד בקריטריונים המאפשרים ביצוע ניתוח פלסטי בצורה אפקטיבית.