אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

ניתוח פלסטי באף – לא רק ליופי

ניתוחים פלסטיים נתפסים בדרך כלל כניתוחים שכל תכליתם היא אסתטיקה, והאמת היא שזה לא ממש רחוק מהמציאות אם בוחנים את מרבית הניתוחים הפלסטיים המבוצעים. יחד עם זאת, מקורם של הניתוחים הפלסטיים במטרות פונקציונליות לחלוטין סביב הנושא של טיפול בכוויות למשל. גם ניתוח פלסטי באף, על אף שהוא מבוצע בדרך כלל ממניעים של אסתטיקה ולמטרות אסתטיקה, בפועל משמש גם למטרות פונקציונליות ומבוצע לעיתים כדי להשיג את שתי המטרות יחד.
תיקון עיוותים במבנה האף
פרופסור אייל וינקלר שהוא אחד מהמנתחים הפלסטיים הבכירים בישראל מספר על כך שניתוחים פלסטיים באף התבצעו עוד הרבה לפני שאנשים הבינו שאפשר לנצל את הטכנולוגיה גם כדי לשפר את מראה האף והפנים. ניתוחים אלה התבצעו בעיקר כדי לתקן עיוותים במבנה האף, עיוותים שגרמו במקרים קלים לנחירות קשות והצטברות הפרשות באף, ובמקרים קשים אף לקיי נשימה בגלל היצרות של תעלת האף. באמצעות ניתוח פלסטי ניתן בקלות רבה לתקן את העיוותים במבנה האף ולאפשר זרימה קלה וחופשית של אוויר.
ניתוחים אסתטיים ורפואיים
פרופסור אייל וינקלר הוא אחד מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, עשה רבות למען החיילים במלחמת "צוק איתן" האחרונה, ומשתתף מעת לעת גם במשלחות סיוע למדינות זרות בחינם, ללא כל תמורה, ובדרך כלל על חשבונו הפרטי. פרופסור וינקלר מבצע כמובן אין ספור ניתוחים פלסטיים שהמניעים שלהם הם אסתטיים לחלוטין, אך לצד זאת מעורב מאוד גם בתחום הפלסטיקה הכירורגית למטרות רפואיות ובתוך כך מביא את הבשורה לכל מדינה נחשלת, ולכל אזור מוכה אסון בו יוכל להגיש יד ולסייע.
טיפול בכוויות
במסעותיו בעולם, ביצע פרופסור אייל וינקלר לא מעט ניתוחי אף שלעיתים היו המוצא האחרון עבור המטופל, ובכך סייע לשפר מאוד את איכות חייהם של אנשים שפשוט לא יכלו לנשום נכון כמו בן אדם נורמלי. בנוסף לכך, מבצע פרופסור וינקלר לא מעט ניתוחים רפואיים אחרים ובמיוחד טיפול בכוויות והשתלות עור, ניתוחים שהיקפם מתרבה בעיקר בעת מלחמה, כדוגמת מלחמת צוק איתן האחרונה בה סייע פרופסור וינקלר רבות לחיילי צה"ל שנלחמו בעזה.