אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

ניתוחים פלסטיים ואתיקה מקצועית

האפשרות העומדת בפני המין האנושי לשנות את המראה החיצוני שלנו באמצעות ניתוח אחד פשוט היא אפשרות שהמין האנושי לא התמודד איתה מעולם. ברובם המכריע של המקרים, אפשרות זו אחראית על שינוי חיובי שתורם רבות לאדם העובר את הניתוח הפלסטי ומסייעת לו לשפר את איכות חייו לא רק במישור הפיזי החיצוני, אלא גם ובעיקר במישור הנפשי המושפע ישירות מכך. יחד עם זאת, ישנם גם מקרים רבים בהם דרישות הלקוח אינן תואמות את כללי האתיקה המקצועית, כפי שמספר פרופסור אייל וינקלר, אחד מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל.
בקשות מוגזמות של הלקוח
מרבית האנשים פונים לניתוחים פלסטיים על מנת לסדר את מראה האף, להצמיד את האוזניים, להגדיל את החזה וכדומה. במקרים מאוד מיוחדים פונים אנשים כדי לשנות לחלוטין את המראה, ולעיתים לבצע פעולות שענף הכירורגיה הפלסטית כלל לא צבר בהן ניסיון, כמו למשל החלפת צבע העור. לדבריו של פרופסור אייל וינקלר, מעטים הם המקרים בהם אמור המנתח הפלסטי לשלול את הטיפול, ולא לבצע אותו כלל, אבל ישנם מקרים לא מעטים בהם צריך הרופא לנקוט במספר מהלכים על מנת לוודא שהלקוח מבין את המשמעות של בקשותיו.
אחריות הרופא לצייר תמונה אותנטית בפני הלקוח
למעשה, האתיקה המקצועית בענף הכירורגיה הפלסטית היא הרבה יותר סביב הדיון בין הרופא והלקוח סביב דרישות הלקוח, והחובה של הרופא להציב בפני הלקוח את כל הסיכונים הקיימים, את כל ההשלכות שיכולות להיות לניתוח אותו הוא מבקש, ובהתאם לכך לאפשר ללקוח לקבל את ההחלטה בצורה חכמה ומושכלת. אם בסופו של דבר הלקוח אכן מאשר את הדברים ועומד על שלו, במרבית המקרים אין שום מניעה לבצע את הניתוח, מוזר וחריג ככל שיהיה.
מנתח פלסטי מקצועי בעל מוניטין
פרופסור אייל וינקלר הוא אחד מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, משתתף מעת לעת במשלחות סיוע הנשלחות לאזורים מוכי אסון ולמדינות נחשלות ברחבי העולם על מנת להביא את בשורת הכירורגיה הפלסטית למקומות אלה, בהם היא נדרשת לא רק למטרות אסתטיות אלא גם ובעיקר למטרות רפואיות. פרופסור וינקלר תרם רבות גם לחיילי צה"ל במלחמת צוק איתן האחרונה, בעיקר סביב טיפול בכוויות ופגיעות קשות.