אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מנתח פלסטי- המדריך המלא

בשנים האחרונות ניתוחים פלסטיים הפכו לעניין של שגרה. בעבר רובנו היינו בוחרים לעבור ניתוחים והליכים פולשניים רק במצבים קיצוניים, אולם כיום כל מי שמעוניין לערוך איזשהו שינוי בפנים, ויש לו את המשאבים הדרושים לכך, בוחר לבצע ניתוח ולאחר זמן קצר במיוחד חוזר הביתה כמו חדש. עולם הרפואה האסתטית שנוי במחלוקת מאד, אולם לא ניתן להתעלם ממחקרים רבים שמצביעים על כך שגם התיקונים הקטנים ביותר בפנים יכולים לשפר משמעותית את החיים, את הדימוי העצמי ובכלל לא מהווים אך ורק שינוי גופני אלא גם שינוי מנטאלי משמעותי.
קבלת המלצות
בין כה וכה, אם החלטתם שאתם מעוניינים לבצע ניתוח פלסטי, קיימים מספר דברים שיש לדעת לפני הכול. ראשית יש להגיע אל הניתוח עם כמה שיותר אינפורמציה. אין להסס ולבדוק בכתבי עתם בנושא או באתרי אינטרנט מקצועיים. מומלץ גם לשוחח עם אנשים שעברו ניתוחים גם כאלה חדשים כאילו הם אנשים חדשים לאחר שעברו את הניתוח וגם אנשים שהתאכזבו מתוצאות הניתוח. לאחר שלמדתם את הנושא לעומק, ניתן להחליט לגבי מנתח פלסטי. אם יש לכם המלצות אמינות, מה טוב.
בחינת הרופא המנתח וסוג התמחותו
אך אם לא השגתם המלצות, יש להקפיד ולפגוש מספר מנתחים טרם בוחרים באופן סופי. הפגישה עם מנתח פלסטי מזכירה קצת דייט ראשון, במסגרתו שני הצדדים בוחנים האחד את השני. אין להסס ויש לתחקר את המנתח לגבי המוסדות שבהם למד, איפה התמחה ומהן שנות הניסיון שצבר ובפרט בסוג הניתוח שדרוש עתה לצרכיכם. לא כל רופא בעל התמחות בניתוח אף לדוגמא יהיה המנתח הנכון והמתאים עבור מי שמעוניינת למשל לבצע הרמת חזה.
ממה להימנע במהלך הבחירה?
מנתח פלסטי לדוגמא שעובד בבית חולים מלבד עבודתו בקליניקה, הוא בעל יתרון משמעותי בכל הנוגע לרמת מקצועיותו. מה שחשוב הוא להימנע מלתת למונח פלסטיקאי לעוור את עיניכם. בדומה ללא מעט דברים אחרים בחיים, גם בחירה של מנתח עשויה לקום וליפול בשורה תחתונה על אינטואיציה. אם המנתח נראה לכם, יש צורך עדיין לברר את מידת אמינותו ואת יכולת הפתיחות שלו ולברר כיצד הוא רואה את התהליך בכללותו.