אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

אילו נושאים נכללים בקטגוריה של רשלנות רפואית בלידה

קיימים שני נושאים שבגינם ניתן להגיש תביעות רשלנות רפואית בלידה: רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה. על מנת שיהיה להם סיכוי לזכות בתביעה, על התובעים להציג תיעוד רפואי  של תקופת ההיריון ושל הלידה עצמה ומיד אחריה. בנוסף, על התובעים לפנות למשרד עו"ד המתמחה בתחום של רשלנות רפואית בהריון ובלידה שתפקידו יהיה לייצג את התובעים במהלך התביעה בבית המשפט.
 
חלוקת התביעות בגין רשלנות רפואית בהריון
 
תביעות המוגשות בגין רשלנות רפואית בהריון מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות. הקבוצה הראשונה עוסקת באי אבחון, או של אבחון בזמן של בעיה מצד האם. כמו למשל, רעלת הריון או בעיה עוברית כגון, מצוקה עוברית או פיגור גדילה תוך רחמי. אילו מקרים שניתן לטפל בהם עוד בזמן ההיריון ולמנוע מצב של פגיעה בעובר. במקרים הנ"ל רשלנות מצד הרופא המטפל גורמת ללידה של תינוק בעל נכות או למוות עוברי. הטענה של התביעה במקרה כזה, היא שאם הבעיה הייתה מאובחנת בזמן, ניתן היה למנוע מקרה של ממוות או נכות.
 
הקבוצה השנייה מתייחסת לבדיקות שנעשו בזמן ההיריון באופן רשלני, או, שבכלל לא נעשו. בשל ביצוע רשלני של הבדיקות או העדרן בכלל, לא אובחנו בעיות או מומים אצל העובר, שבסופו של דבר גרמו לנכותו או למותו של התינוק. בבתי משפט נהוג לכנות תביעות מסוג זה כ"הולדה בעוולה". וזאת מכיוון, שלו נעשו הבדיקות או נעשו כראוי, להורים הייתה ניתנת האפשרות להספיק את ההיריון ולמנוע מצב של הולדת התינוק. וע"י כך היו מונעים מילדם ומעצמם, את הנזק ואת הסבל הכרוכים בחיים עם מום.
 
תביעות בגין רשלנות רפואית בזמן הלידה
 
תביעות רשלנות רפואית בלידה הנוגעות למקרים שהתרחשו בזמן הלידה או מיד אחריה, מתייחסות למספר מצבים. מדובר במקרים שבהם נעשתה לידה בואקום ושכתוצאה משימוש מיותר או מוגזם במכשיר הואקום, התינוק סבל אחרי הלידה משיתוק מוחין. מקרה נוסף הוא של סיבוך של לידה בבית שלתינוק נגרם נזק עקב טיפול החייאה לא מוצלח. מקרים אחרים הנכנסים לקטגוריה, קשורים למעקב של מצב הילוד בפרק הזמן הסמוך לאחר הלידה.