אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הקטנת חזה – מענה של ניתוחים פלסטיים

החברה שלנו מנוהלת על ידי קודים חברתיים, והמון פעמים מבלי שאנחנו שמים לב אנחנו מנוהלים על ידי אותם הקודים גם אם במודע וגם אם לא במודע. הקודים החברתיים מכתיבים לנו מה יפה, מה אסתטי, מה נחשק ומה טרנדי, אך לצד המגמות שמכתיבים לנו מלמעלה, ישנו גם הטעם האישי שלנו שצריך גם הוא לקבל במה תוך שהקול הנשמע הוא קולנו ולא הקול הנשמע באוזנינו ומכתיב לנו מה לעשות. יתכן וישנה תמימות דעים לגבי הקשר בין גודל החזה ובין יופיו. האמנם?
 
הקטנת חזה – מתחיל בעניין של טעם
בעוד ישנן נשים רבות אשר ממהרות לקבוע את תור הגדלת החזה שלהן, ישנו מספר לא מבוטל של נשים אשר מבטיחות את מקומן עבור ניתוח שנמצא בקיצון השני: הקטנת החזה. ניתוח הקטנת החזה הינו ניתוח נפוץ מאד, כמעט באותה המידה שנפוץ ניתוח הגדלת החזה המפורסם והידוע לכולנו. לצד הנשים אשר חושקות בחזה גדול ושופע שמסמל עבורן את סמל הנשיות, נשים רבות מוצאות קושי בחזה מוחצן ומבקשות להקטין אותו מטעמי צניעות וטעם אישי שכן לדעתן מדובר בחזות יפה יותר.
 
פאןבריאותי
משהו שהגברים לעולם לא יבינו הוא מה זה לידה, ומה זה חזה גדול אשר מהווה נטל על משקל הגוף. נשים רבות בעלות חזה גדול סובלות ממשקל עודף אשר מגיע כתוצאה מגודל החזה. כאבי גב, כאבי צוואר, יציבה לא נכונה ואפילו קשיי נשימה – כל אלו בעקבות חזה גדול אשר מכביד על הגוף ועל ההתנהלות היום יומית. נערות רבות אשר הגיעו לשיא התפתחות החזה שלהן מעידות על מבוכה ועל קשיים חברתיים ואף היעדרות משיעורי חינוך גופני.
 
חשוב מאד לזכור
ניתוח פלסטי הינו הליך כירוגי ככל הליך כירוגי אחר ולכן חשוב לבחור מנתח שהוא גם מומחה אשר עבודתו הינה מלאכה של ממש. ד"ר עמי ברק הינו מומחה ניתוחים פלסטיים ולצד ניתוחי הגדלת החזה, מבצע ד"ר ברק גם את ניתוחי ההקטנה אשר באים לתת מענה לאותן נשים אשר לא מרגישות בנוח עם החזות הפרונטלית לצד הנשים אשר חווות בעיות בריאותיות בעקבות גודל החזה.