אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

הגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניק

הגדלת חזה הוא הניתוח הנפוץ ביותר


כיום, ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הנפוץ ביותר מכלל סוגי הניתוחים הפלסטיים.בין הגורמים הבולטים לכך שהשכיחות של ניתוח הגדלת החזה גבוהה הם אידיאל היופי המודרני והגישה הרווחת כי אישה בעלת חזה גדול ויפה, היא אישה יותר מושכת. ניתוח הגדלת חזה הוא הליך פלסטי רפואי המוכר מאמצע המאה ה 19.

מרפאת וינקלר קליניק היא מרפאה אשר מתמחה בטיפולים וניתוחים אסתטיים, במרפאה רופאים מומחים מהטופ של הרפואה הישראלית ובניהולו של פרופסור אייל וינקלר, מומחה לניתוחים פלסטיים ומבכירי הפלסטיקאים בארץ. במרפאה אנו יודעים שלניתוח המדובר, קיימות משמעויות רבות, גם לנשים שחוו פגיעה פיזית באזור זה או נאלצו לבצע כריתת שד מסיבות שונות, וגם לנשים אשר רוצות לבצע הגדלת חזה מטעמים אישיים. במרפאת וינקלר קליניק יעשו הכול כדי שהתוצאה שלך תהיה המושלמת ביותר עבורך. 

ניתוח הגדלת חזה כפרוצדורה רפואית

הגדלת החזה בימינו, הינה פרוצדורה רפואית מוכרת. למרות שאינה נחשבת לפרוצדורה פשוטה מאוד, עדיין קיימים סיכונים מסוימים. אך בזכות הרפואה המתקדמת בימינו - סיכוניה מופחתים באופן משמעותי. ניתן להבחין באנשים בטווחי גילאים שונים אשר מבצעים ניתוח זה בהצלחה רבה עם תוצאה ניכרת להמשך החיים. רבות מהפונות לביצוע הגדלת חזה מתחבטות בינן לבין עצמם בשאלות האם לבצע את התהליך הרפואי הזה ומה יהיו השלכותיו על חייהן האישיים. לפיכך, ננסה להציג כאן מידע אשר יעזור לכן לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכן כיצד לבצע תהליך שכזה בצורה הבטוחה ביותר. 

הגדלת חזה - קבלת התוצאה המושלמת

על מנת שתקבלי את החזה המושלם עליו את חולמת, קיים תהליך אותו עליך להכיר. ראשית, את הניתוח ניתן לעשות מגיל 18. שנית, עליך לבחור את הרופא המנתח אשר יבצע את הניתוח באופן הטוב והבטוח ביותר עבורך. מעבר לכך, חשוב שהרופא אליו תגיעי, יהיה רופא  אשר מומחה בתחום הספציפי של הגדלת החזה כמובן שיהיה בעל ניסיון בתחום, גם אם העלויות הכספיות יהיו מעט גבוהות יותר.

לדוגמה, פרופסור אייל וינקלר הוא מנתח פלסטי בכיר בעל ניסיון של שלושים שנה בתחום, שבעברו אף היה יושב ראש המנתחים הפלסטיים בישראל וברזומה שלו ניתן למצוא מאות ניתוחים וטיפולים, בין השאר בפצועי צבא וילדים במדינות עולם שלישי. בהגיעך להתייעצות עם הרופא מנתח שכזה, חשוב לשמור על ראש פתוח ולהקשיב לעצותיו, מכיוון שלא כל מה שתרצי יהיה בהכרח הטוב ביותר בשבילך.
הרי מלכתחילה, בחרת את הרופא בעל הניסיון הרב שידעת שייתן לך את העצה האסטטית והבריאה ביותר עבורך. לאחר שהתייעצת עם הרופא, קחי לעצמכם מספר ימים על מנת להתייעץ ולקבל החלטה מושכלת ונכונה.

תהליך ניתוח הגדלת חזה

תהליך הניתוח הוא תהליך רפואי כפי שהוזכר, לכן קיימים מספר סיכונים הכרוכים בתהליך עליהם צריך לדעת: דחיית השתל ,זיהומים או בעיות הקשורות בהרדמה הם בין הסיכונים המוכרים בתחום. חשוב לציין כי כיום, עם הרפואה המפותחת בארץ, סיכונים אלו מזעריים וכדי להקטין א אותם אף יותר, הטיפול נעשה על-ידי רופא מומחה שמבצע גם שאלון רפואי אשר בודק את התאמתך לניתוח.

זו בדיוק הסיבה לבחור ברופא מעולה ממרפאת וינקלר קליניק שבניהולו של פרופסור אייל וינקלר שכן יוודא שתהליך כזה יהיה בטוח ביותר. משך הניתוח הוא כשעה ומתבצע תחת הרדמה מלאה ההליך עצמו כולל חתכים קטנים באזור החזה, הכנסת שתלים לגוף ותפירת הפתחים.

לאחר הניתוח את תלבשי על החזה חזיית ספורט, אותה תמשיכי ללבוש בסביבות שישה שבועות נוספים לאורך במשך כל היום. תקופת ההחלמה נמשכת כשלושה חודשים, עם זאת, לאחר אותם שלושה חודשים לא רצוי להתייחס לתוצאה כתוצאה סופית אלא לחכות כשנה מיום הניתוח מאחר והשיפור נמשך עד אז. מרפאת וינקלר קליניק תעשה הכול כדי שהתוצאה שלך תצא המושלמת ביותר עבורך.
תוכלי למצוא בקישור הבא מידע נוסף על הגדלת חזה