אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה

 ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה

לפי מחקרים, נמצא כי ישנו קשר בין ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה ובין ירידה בנטילת תרופות נגד דיכאון כדוגמת פרוזאק. נקל לראות את הקשר שבין המראה החיצוני לבין תפיסת הגוף, כלומר דימוי הגוף והדימוי העצמי הם בעלי השפעה לא מבוטלת על תחושת הביטחון העצמית והיכולת לתפקד בעולם בצורה יעילה ורגועה בו זמנית. לא מעט מחקרים וגם ההיגיון הבריא, מצביעים על כך כי מי שמדורג גבוה יותר על סולם המראה החיצוני הוא לרוב בעל ביטחון עצמי יותר גבוה.

תוצאות מחקרים

מחקרים חדשים מנסים להוכיח כי אם מלבד קשרים קשר זה קיים גם קשר בין המראה החיצוני לתגובות דיכאוניות ומצבי רוח ירודים. ההשערה היא שאדם אשר איננו מרוצה ממראהו החיצוני והיה מעוניין לשנותו, יכול להיות במצב רוח ירוד ואף לנטות לדיכאון בעקבות חוסר שביעות רצונו. בהתייחס לכמה מחקרים אשר עוסקים בנושא, לאחרונה התפרסמו התוצאות של מחקר שעסק בקשר שבין ניתוחים פלסטיים וצריכה של תרופות נגד דיכאון,התוצאות של המחקר הראו כי ישנו קשר אדוק ביותר בין שני אספקטים אלו.

ירידה בצריכת תרופות נוגדות דיכאון

במסגרת המחקר החדש שנערך נבדקו 362 מטופלים שעברו ניתוח פלסטי כזה או אחר למטרות אסתטיות. ניתוחים אלו כללו בין השאר מתיחות בטן, מתיחות פנים וניתוחי הגדלת חזה. רוב המטופלים היו נשים בגיל העמידה. המחקר הראה כי לפני שעברו את הניתוח, 61 מהאנשים נטלו תרופות נגד דיכאון, 17% מתוכם במילים אחרות. חצי שנה לאחר שעברו את הניתוח, נמצא כי 42 מטופלים בלבד המשיכו לקחת את התרופות. הנתונים מצביעים למעשה על ירידה של 31% בנטילת תרופות אנטי דיכאוניות.

פרופסור אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר, מנהל המחלקה כיום לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא תל השומר, נמנה בין המנתחים הפלסטיים המובילים והטובים ביותר בישראל. פרופסור וינקלר העניק סיוע רפואי הכלל ניתוחים פלסטיים שונים לחיילים אשר נפצעו במלחמת צוק איתן. פרופסור וינקלר בנוסף נוהג לצאת עם משלחות מדי שנה למדינות עניות על מנת להעניק סיוע רפואי בהתנדבות מלאה. 
כתבה שכדאי לקרוא מאת
פרופסור אייל וינקלר