אילו הכנות צריך לעשות לקראת מתיחת פנים?להחזיר את המראה הטבעי והיפה!הגדלת חזההזרקות בוטוקס לפניםהזרקת בוטוקס וניתוח מתיחת פנים – הכירו את פרופסור אייל וינקלרמתיחת פנים כל מה שחשוב לדעת!שמן זית מצעיר את עור הפניםהגדלת חזה במרפאת וינקלר קליניקניתוחים פלסטיים להגדלת חזהניתוח קוסמטי להצמדת אוזנייםבחירת רופא מנתחרופאים מומלצים להגדלת חזהמנתח אף עם ניסיון ד"ר מאיירמידע הגדלת חזהמנתח פלסטי לניתוח של שאיבת שומןמידע נוסף הגדלת חזההמלצה חמה על דר מאיירד"ר מאייר יצחקהזמן הנכון לניתוחים פלסטייםמנתח מומלץ להגדלת חזהמיהו מנתח פלסטי מומלץ עבור מתיחת פנים? קווים לדמותועלות ניתוח הגדלת חזהצמחי מרפא סיניםהרמה והגדלת חזהמנתחים מומלצים להגדלת חזההרמה והקטנת חזהמידע על מתיחת פניםהזרקות בוטוקסהקטנת חזהטיפול בכאבי פרקיםמתיחת פנים – מה זה בכלל?ד"ר רובינפורהעלמת קמטים בעזרת בוטוקסמנתח פלסטי להשתלת שיערפרופסור אייל וינקלר טיפולים וניתוחיםגיניקומסטיהפרופסור אייל וינקלר ניתוחים קוסמטייםפתרונות איכותיים לבעיית ההתקרחותהקטנת חזה לגברפרופסור אייל וינקלרניתוחי הקטנת חזה לגברמתיחת פנים לעור צעיררופאי שיניים המספקים טיפוללייזר לצלקות אקנה – הטיפול האידיאליביצוע כתרים בשיניים כולל החלפת כתרים קיימיםהרופאים אחרו לאבחן מחלת קרואתר בנושא רשלנות רפואיתחוות דעת על רופא להשתלת שיער
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

ניתוח קוסמטי להצמדת אוזניים

ניתוח קוסמטי להצמדת אזניים למראה פנים מעוצב יותר

ד"ר אייל וינקלר ממליץ על ניתוח להצמדת אזניים באחד משני המקרים הבאים:

1.       האזניים לא צמחו בצורה סימטרית האחת ביחס לשנייה.

2.       ילדים שאובחנו כמי שעתידים לסבול מאוזניים בולטות שיעיבו על המראה הכללי של הפנים שלהם.

מדובר באחד מהניתוחים הפשוטים שקיימים ברפואה המודרנית במסגרתו מבוצעת פעולה אחת פשוטה: נחתך האזור שבין האוזן לעצם הגולגולת על מנת לעצב מחדש את החיבור של סחוס האפרכסת אליה באמצעות תפרים אשר מקבעים כעבור מספר שבועות את האוזן באופן רצוי. הם מוסרים בהדרגה על להשלמת הליך הוצאת התפרים.

מידע חשוב מניסיונו של ד"ר וינקלר על הניתוח

חשוב לציין שעל אף כי מדובר בניתוח פשוט הן לביצוע והן להחלמה מצד הפציאנט, ישנם כמה אמצעי זהירות שחשוב לדעת עליהם: חשוב לבצע בדיקות דם לפני הניתוח ובדיקות אק"ג אם המנותח מעל גיל 40. כמו כן, חשוב להכין לקראת הניתוח חולצה ללא הלבשה מהראש: וסט או סווצ'רט שמולבשים מהצד יהיו בגד הניתוח שלכם. כמו כן, יש להצטייד בסרט ספורטאים מבד להנחה על האזור בהוראת הרופא לאחר הניתוח. אין להסתפר באזור הניתוח 48 שעות ממנו. הניתוח עצמו יכול להיות מבוצע בהרדמה מקומית או מלאה.

סיבוכים שעלולים להיווצר

גם כירורג קוסמטי נודע ואחראי כמו ד"ר אייל וינקלר אינו מתכחש לסיבוכים שעלולים לצוץ מהניתוח. מדובר בשטפי דם וזיהומים, טעות של מילימטרים ספורים בניתוח אשר עלולה לא לפתור את חוסר הסימטריה בין האוזניים, ואפילו הצמדת יתר שלהן. במידה וכל אלו לא התרחשו במקרה שלכם, אך ישנה הפרעה בתחושת האוזן שלכם, היא זמנית ואינה עורכת יותר משבוע ימים: לעתים היא חולפת לבד כעבור מספר ימים מופחת מכך.

עצותיו של פרופ' וינקלר בנושא ההחלמה

פרופ' וינקלר ממליץ לפציאנטים שהשתחררו מהניתוח להישאר עם התחבושות הרפואיות למשך 4 ימים. לאחריהם הצוות הרפואי יחליף אותן בסרט ספורטאים סטנדרטי שיולבש על איזור הניתוח. יש לשהות עם הסרט על הראש למשך שבועיים רצופים, וחודש לאחריהם – רק בלילות. מטרת המגבלות הללו היא לאפשר לקיים הלכה למעשה ובאופן מובהק את הפיסול-מחדש של האוזן שנעשה בניתוח. יצויין כי פגיעה בשמיעה אינה נכללת ברשימת תופעות הלוואי של הניתוח, שכן הרופא אינו עוסק במערכת השמע בניתוח. 

לחצו לצפייה בכתבה שהתפרסמה באתר וואי נט מאת פרופסור אייל וינקלר